Kaip laikyti žiemines padangas: naudingi patarimai


Žieminių padangų laikymas

Žieminių padangų laikymas pasibaigus žiemos sezonui yra svarbus žingsnis siekiant išlaikyti jų gerą būklę ir pailginti tarnavimo laiką.

Štai keli patarimai, padėsiantys išlaikyti nepriekaištingą žieminių padangų būklę

Pašalinkite nuo padangų visus nešvarumus: prieš sandėliuodami žiemines padangas, turite įsitikinti, kad jos švarios. Pašalinkite visus nešvarumus, tokius kaip purvas, akmenukai ir druska.

Patikrinkite padangų slėgį: patikrinkite padangų slėgį ir įsitikinkite, kad jis atitinka transporto priemonės gamintojo rekomendacijas. Netinkamas padangų slėgis gali sukelti padangų nusidėvėjimą.

Padangas laikykite vėsioje, sausoje vietoje: žiemines padangas laikykite vėsioje, sausoje vietoje, kad jos neperkaistų. Geriausia laikymo vieta yra tamsi patalpa, kurios temperatūra yra nuo 0 iki 15 laipsnių Celsijaus.

Laikykite padangas vertikalioje padėtyje: žiemines padangas laikykite vertikalioje padėtyje, kad išvengtumėte deformacijos. Nedėkite jų ant šono.

Nelaikykite padangų šalia cheminių medžiagų: žiemines padangas laikykite toliau nuo chemikalų, tokių kaip tepalai, benzinas ir tirpikliai. Šios medžiagos gali sugadinti gumą.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos