Kaip padaryti „Google Chrome“ dar patogesnę: 10 plėtinių, skirtų darbui su skirtukais

Google Chrome dar patogesnė

Šie plėtiniai padės sutvarkyti jūsų darbo sritį ir įvesti tvarką naršyklėje, ypač jei esate įpratę vienu metu atidaryti daug skirtukų.

TooManyTabs

„TooManyTabs“ surinks visus skirtukus vienoje vietoje ir surūšiuos juos pagal pavadinimą, adresą ir sukūrimo laiką. Nesunku atkurti uždarytus skirtukus ar rasti norimą puslapį pagal raktinį žodį.

Tabli

Plėtinys sugrupuoja atidarytus skirtukus į patogų sąrašą. Be to, Tabli įdomus tuo, kad vienu metu veikia su keliais atidarytais langais.

Quick Tab

Plėtinys sugrupuoja skirtukus į sąrašą. Greitąjį skirtuką galite atidaryti naudodami sparčiuosius klavišus ir greitai pereiti į norimą puslapį.

Tabman Tabs Manager

Tabman Tabs Manager surenka visus skirtukus kartu, o norint pasirinkti norimą puslapį, pakanka pasukti pelės ratuką. Patogumui galite redaguoti išplėtimo skydelį.

Tabs Outliner

Šis plėtinys bus naudingas visiems, kurie naudojasi „Chrome“ ir turi daug informacijos. Tabs Outliner padės organizuoti darbą su skirtukais ir juos rūšiuoti.

Currently

Tuščią skirtuką paverčia laikrodžio ir orų puslapiu. Fono spalvą galite pakeisti patys arba pakeisti priklausomai nuo paros laiko ir lauko temperatūros.

Simple Speed ​​Dial

Pradinis puslapis, kuriame tvarkingai išdėstytos visos išsaugotos žymės.

Speed ​​dial 2

Stilingas ir patogus plėtinys visiškai pakeičia naujo skirtuko langą. Be to, kad pagrindiniame ekrane yra svetainės, su kuriomis dirbate, prie puslapio galite pridėti skydelį su greita prieiga prie pašto, dokumentų, muzikos ir kitų „Google“ paslaugų. Tinkinkite plėtinį kaip norite: pakeiskite foną, keiskite žymių rodymą arba rūšiuokite jas pagal grupes.

Mosaic

Plėtinio dizainas įkvėptas „Windows“. Mosaic nesiūlo jokių papildomų funkcijų, tačiau puslapio išvaizdą galima pritaikyti pagal pageidavimą.

Start

Plėtinys atidaro puslapį su naršyklės žymėmis naujame skirtuke. Šoniniame meniu galite rasti įdiegtas programas, taip pat sukonfigūruoti RSS kanalą.

Exit mobile version