Kaip sėkminga šukuosena keičia išvaizdą: 5 neįtikėtini pavyzdžiai

Gražūs merginos plaukai

Tinkamai parinktas kirpimas ir plaukų spalva gali pakeisti moterį, pabrėžti jos išvaizdos privalumus ir vizualiai atjauninti. Tai aiškiai pademonstravo kirpėja iš Čekijos Martina Odstrchilova. Ekspertė socialiniame tinkle „Instagram“ parodo, koks svarbus yra darbas su plaukais – ypač moterims, vyresnėms nei 50 metų.

Tinkama blondinė

Plaukų šviesinimas leidžia sutaupyti pinigų, tačiau rezultatas gali būti apgailėtinas. Be to tampant blondine, svarbu pasirinkti spalvą, atitinkančią jūsų odos atspalvį.

Plaukų šviesinimas

Šviesinti plaukai gali atrodyti labai pažeisti ir dėmėti. Šiuo atveju pagrindinis prioritetas yra spalvų suvienodinimas, nepageidaujamo blizgesio neutralizavimas, kirpimas ir tinkama namų priežiūra. “Ant pažeistų plaukų dažai nusiplauna greičiau, todėl plovimo metu būtina papildomai tonizuoti plaukus. Taip stabilizuojasi pigmentas, o plaukai atrodo kur kas labiau išpuoselėti”, – rašo Martina.

Nors po 50 metų daugelis moterų nori dažyti plaukus šviesesniais atspalviais, ši galimybė ne visada atrodo naudinga. Šiltas rudas atspalvis kartu su šviesesnėmis sruogomis suteiks blyškiam veidui ryškumo, o kompetentingas makiažas sustiprins šį efektą.

Svarbiausia yra proporcijos

Geras kirpėjas moka dirbti su veido proporcijomis, paryškinti ir paslėpti tam tikras vietas. Jei veidas pilnas, tiesus atsiskyrimas ir trapecijos formos kirpimas gali jį vizualiai išplėsti skruostų ir smakro srityje. Sluoksniuoti kirpimai ir stilius su šoniniu skyrimu gali ištaisyti šį efektą. Ši parinktis suteikia plaukams apimties prie šaknų.

“Paslėpta kakta lėmė optinį skruostų padidėjimą. Pakeičiau santykį padarydama šoninę dalį ir pašviesindama plaukus dešinėje galvos pusėje. Tamsi spalva lieknina, tikriausiai tai žino kiekviena moteris.” – sako kirpėja.

Kirpčiukų privalumai

Ne kiekvienai pasiseka turėti storus plaukus, tačiau tinkamas kirpimas vizualiai padarys juos labiau tankesnius. Šiuo atveju tankumo efektą suteikia kirpčiukai ir strateginis sruogų pašviesinimas.

Ilgis ne visada yra pliusas

Jei plaukai labai ploni ir skilinėja galiukuose, geras sprendimas gali būti trumpas kirpimas su pailgomis sruogomis ant vainiko ir smilkinių. Martina patamsino plaukus prie šaknų ir paliko šviesius per visą ilgį ir galiukus, vizualiai pridedant plaukams gylio.

Tūrio iliuzija

Ploni plaukai prastai išlaiko apimtį, todėl jiems geriau tinka švelnūs ir erdvūs kirpimai nei tiesios ir aštrios linijos. Lanku kirpti kirpčiukai slėpė aukštą kaktą ir kartu sušvelnino veido bruožus. Specialistė pataria tokius plaukus džiovinti plaukų džiovintuvu, pakreipti galvą į priekį ir sruogas perleisti per nedidelį apvalų šepetėlį.

Dalintis:
Exit mobile version