Kam iš tikrųjų skirta etiketė ant arbatos pakelio?


Arbatos maišelio etiketė

Ne visi žino, kodėl buvo išrasta popierinė etiketė ant arbatos maišelio. Kai kurie žmonės mano, kad ji reikalinga gamintojo pavadinimui nurodyti.  Kiti mano, kad ji buvo sukurta specialiai tam, kad įpylus karštą vandenį, arbatos maišelį būtų galima panardinti į puodelį – tokiu atveju popierinė etiketė tarnauja kaip savotiška arbatos maišelio “rankena”.

Kam reikalinga etiketė ant arbatos maišelio?

Iš tikrųjų tikroji etiketės ant arbatos maišelio paskirtis yra kitokia. Ji reikalinga maišeliui puodelyje pritvirtinti, kai į jį pilamas verdantis vanduo. Etiketę reikia padėti ant stalo, prispausti puodelio dugnu, maišelį nuleisti į vidų ir tik tada pilti vandenį. Taip maišelis bus tvirtai pritvirtintas, siūlas neišplauks į indą, o panaudotą maišelį bus galima lengvai išimti.

Kai kurie žmonės sugalvojo kitą arbatos maišelio etiketės paskirtį. Jie išspaudžia iš maišelio likusią arbatą apvyniodami siūlą aplink šaukštą ir laikydami etiketę.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos