Kodėl ant dantų pastos yra tam tikros spalvos juostelės: ką jos iš tikrųjų reiškia?


Mitai apie dantų pastą

Dauguma iš mūsų tikriausiai yra pastebėję spalvotas juosteles ant dantų pastos tūbelės galo. Apie jas sklando mitas tam tikras mitas. Kai kurie žmonės mano, kad pažvelgę į dantų pastos tūbelės juostelių spalvą gali išsirinkti geresnę, naudingesnę. Papasakosime jums, koks mitas sklando apie tai ir kaip yra iš tikrųjų.

Spalvotos juostelės ant dantų pastos: MITAI

Kai kurie žmonės mano, kad juoda žymė yra kenksmingiausios pastos, kurios sudėtyje yra gana agresyvių sudedamųjų dalių, rodiklis.

Mėlyna juostelė esą rodo pastą, kurios pagrindą sudaro 80 proc. cheminių medžiagų. Teigiama, kad ją naudojant ilgą laiką gali atsirasti periodonto ligos.

Raudona juostelė, remiantis informacija internete, yra pusiau pagaminta iš abrazyvinių medžiagų. Manoma, kad ja geriau nevalyti dantų tiems, kurie turi dantenų problemų.

O žalia – esą yra ženklas, kad dantų pastą sudaro tik natūralios medžiagos.

Tačiau visos šios prielaidos yra absoliučiai klaidingos ir tikrai tai yra netiesa.

Ką iš tikrųjų reiškia spalvotos juostelės ant dantų pastos?

Šios juostelės yra automatinio pakavimo konvejerio indikatorius. Būtent ties galu, kur matome spalvotas žymes, tūbelė yra perpjaunama ir prilydoma.

Taigi juostelės spalva visiškai nieko nepasako apie dantų pastos sudedamąsias dalis ir naudą. Gamintojai parenka spalvas pagal savo skonį. Tik jie pasirūpina, kad atspalvis labai skirtųsi nuo fono, kad jutiklis padėtų nurodyti, kur reikia nupjauti ir užklijuoti pakuotę.

Išeiti iš AMP versijos