Kodėl iPhone toks brangus? Kuo jis ypatingas?

iPhone telefonas

Apple išmanieji telefonai priklauso aukščiausiam kainų segmentui, nors funkcionalumu nusileidžia daugeliui kitų gamintoj7 flagmanams. Vartotojai noriai perka „iPhone“ telefonus, nepaisant jų kainos. Bet iš kur tokia didžiulė kaina? Norėdami atsakyti į šį klausimą, turite išstudijuoti kainodarą.

Susiję veiksniai

Apple rūpinasi vartotojais, todėl organizuoja rizikos draudimą, turi efektyvią techninės pagalbos tarnybą, reguliariai atnaujina programinę įrangą, suteikia garantijas ir kt. Tai visas kompleksas įsipareigojimų, turinčių įtakos prekės ženklo produktų kainai.

Naudojimo paprastumas

Įrenginyje kuriame yra įdiegta „Android“ bus daug įvairiausių nereikalingų programų, be to jos gali trukdyti įrenginio veikimui. Su iPhone viskas kitaip – ​​vartotojai įrenginius gauna be išankstinių programų. Ir tas programas, kurios yra pagal nutylėjimą, galima išjungti ir paslėpti.

Prekės ženklo pozicionavimas

Pats gamintojas visais įmanomais būdais pabrėžia, kad jo gaminiai priklauso premium segmentui. Be to, gamintojas objektyviai siekia užtikrinti surinkimo kokybę, dirba su dizainu ir siūlo keletą unikalių savybių.

iPhone 14 ir iPhone 14 PRO

Monopolija iOS

Dėmesys detalėms, sąveika su vartotojais, patogi sąsaja, gerai apgalvotos spalvos ir formos – tai ir dar daugiau yra išskirtinis iOS OS bruožas. Daugelis žmonių yra pasirengę permokėti už tokias galimybes.

Programinės įrangos atnaujinimas

Bet kuris „iPhone“ savininkas, perėjęs iš „Android“, pasakys, kad „Apple“ naudotojams programinės įrangos atnaujinimai yra daug greitesni. Apple inžinieriai greitai kuria ir tobulina OS versijas, o dažniausiai pristato tikrai naudingų dalykų.

Patogi firminė parduotuvė

„AppStore“ yra pavyzdys, kokia turėtų būti patogi programų rinka. Jame, be patogios sąsajos ir kompetentingos programinės įrangos išdėstymo, galima pastebėti, kad laiku pašalinta pasenusi programinė įranga. Lankytojams nereikia sukti galvos, kuri programa tiks tam ar kitai užduočiai išspręsti.

Sąveika

Vienu metu „Apple“ išleido tris naudingas programas: „iMessage“, „FaceTime“ ir „FaceTime Audio“. Jie supaprastino įrenginių savininkų bendravimą, o tai neabejotinai suvaidino teigiamą vaidmenį įmonės reputacijai.

Nustatymai mėgėjams

Prieinamumas ir universalumas pritraukia šiuolaikinius vartotojus, kurie niekada nenori susidoroti su sudėtingomis telefonų funkcijomis.

Taip pat nepamirškite apie tapatybę. „Android“ įrenginiai atrodo kaip broliai dvyniai. O iPhone iš karto išduoda savo kilmę ir skiriasi nuo masinės prekės.

Exit mobile version