Kodėl verdant koldūnus jie sprogsta: daugelis žmonių daro šias klaidas

Koldūnai

Kartais galite susidurti su tuo, kad virtiniai ar koldūnai sprogsta virimo metu, „išleisdami“ skanų įdarą į verdantį vandenį. Tai gali sugadinti patiekalą. Kaip paaiškėjo, priežastis visai ne koldūnuose: dažniausiai tiesiog suklystame gaminimo procese.

TINKAMAI PARUOŠKITE VANDENĮ

Neverta koldūnų virti šaltame vandenyje, todėl reikia vandenį užvirti. Po to nepamirškite įberti reikiamo kiekio druskos. Tik po to į puodą siunčiame koldūnus ar virtinius.

MAIŠYKITE

Virtiniai ar koldūnai gali sulipti, dėl to patiekalas taps nelabai skaniu. Todėl patyrę kulinarai rekomenduoja nuolat maišyti.

ILGAS APDOROJIMO PROCESAS

Koldūnų negalima virti ilgai. Viršijus gamintojo nurodytus gaminimo standartus, tešla paprasčiausiai susisluoksniuoja. Todėl visada stebėkite, kiek laiko verdate.

APIMTIS

Koldūnų ir virtinių negalima virti nedideliame kiekyje vandens. Tai neigiamai paveiks jų kokybę. Todėl pasirūpinkite, kad vandens būtų pakankamai.

STIKLINĖ VANDENS

Jei norite, kad koldūnai tikrai išlaikytų savo formą ir būtų sultingesni, tuomet turėtumėte žinoti vieną gudrybę. Užvirus koldūnams nepamirškite įpilti papildomos stiklinės šalto vandens.

Išeiti iš AMP versijos