Kokius skanėstus kadaise valgydavo tik vargšai? Labai nustebsite


Sraigių valgymas

Egzistuoja tam tikra kategorija aukščiausios kokybės produktų, kuriuos gali sau leisti ne kiekvienas. Ypač kai kalbama apie reguliarų jų vartojimą. Kai kurie žmonės skanėstų paragauja tik kelis kartus, o paskui jų pojūčius prisimena visą likusį gyvenimą. Bus įdomu sužinoti, kad nemažai neįtikėtinai brangių maisto produktų kadaise buvo laikomi neturtingųjų maistu.

Juodieji ikrai

Daugeliui žmonių sunku patikėti, kad vienas brangiausių produktų pasaulyje kadaise buvo laikomas pigiu ir niekuo neišsiskiriančiu maistu. Ikrus vartojo visų visuomenės sluoksnių atstovai, tačiau net ir patys neturtingiausi galėjo sau tai leisti.

Įdomu tai, kad būtent dėl didelių vartojimo apimčių labai sumažėjo žuvų skaičius. Tai labai paveikė kainos formavimąsi.

Vynuoginės sraigės

Prancūzų virtuvės žinovai žino, kad šis produktas yra tikras delikatesas, patiekiamas brangiuose restoranuose. Įdomu sužinoti, kad daugelį metų sraigės buvo nemokamas “baltyminis priedas” prie skurdžios prancūzų neturtingųjų mitybos.

Austrės

Šiais laikais austrės yra prabangus turtingųjų patiekalas. Tačiau seniau austres daugiausia valgydavo neturtingi žmonės, gyvenę netoli jūros.

Šiandien austres ištiko juodųjų ikrų likimas: dėl aktyvaus vartojimo jų populiacija labai sumažėjo.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos