Mistinė žagsėjimo pusė: ką jis iš tikrųjų reiškia


Nemalonus žagsėjimas

Žagsėjimas dažnai laikomas nemalonia organizmo reakcija į stresą, persivalgymą ar alkoholio vartojimą. Žagsulys nuo seno buvo siejamas su įvairiomis interpretacijomis ir įsitikinimais.

Nors žagsulį pirmiausia sukelia nevalingi diafragmos susitraukimai, daugelis žmonių šiam reiškiniui teikia ypatingą reikšmę. Apžvelkime įvairias su žagsėjimu susijusias interpretacijas.

Pasak paplitusios nuomonės, jei žmogus žagsi pirmadienį, tai reiškia, kad kažkas apie jį galvoja.

Manoma, kad antradieniais rodo, jog vienas iš artimųjų pasiilgo žmogaus. Be to, jei šis reiškinys įvyksta po pietų, tai laikoma artėjančio susitikimo su meile ženklu, ypač tiems, kurie šiuo metu yra vieniši.

Trečiadieniais ir sekmadieniais žagsėjimas gali pranašauti tik džiugias akimirkas. Tačiau verta pastebėti, kad apkalbos gali būti vienintelė bėda, kuri potencialiai gali lydėti šiuos teigiamus įvykius.

Kita vertus, ketvirtadienis siejamas su žagsėjimu, kuris pranašauja ginčus ir apskritai neigiamą nuotaiką. Patartina į šią dieną žvelgti atsargiai ir siekti harmonijos tarpasmeniniuose santykiuose.

Penktadienis laikomas diena, reikalaujančia pasitikėjimo savimi ir ryžto, nes ši diena laikoma palankia naujoms pradžioms ir pasiekimams pradėti. Šią dieną šykštuoliai gali būti suvokiami kaip švelnus postūmis veikti ir siekti tikslų.

Žagsėjimas šeštadienio rytą gali simbolizuoti nedidelius konfliktus, tačiau apskritai jis laikomas labai teigiamu ženklu santykiams užmegzti. Manoma, kad tie, kurie šiuo metu yra vieniši, netrukus sutiks tikrą ir nuoširdžią meilę.

Išeiti iš AMP versijos