Naminis indų ploviklis: kainuoja kelis centus, bet plauna ne prasčiau nei profesionalūs plovikliai


Naminis indų ploviklis

Indų plovikliai tinka viskam, tačiau kainuoja ne mažai. Jie turi dar vieną trūkumą – cheminę sudėtį ir ypač aktyviąsias paviršiaus medžiagas. Sako, kad jos prastai nuplaunamos, ypač nuo plastiko. Yra priemonė, kuri plauna ne prasčiau nei profesionalūs indų plovikliai, bet tuo pačiu yra pigesnė ir saugesnė. Buitinis indų ploviklis kainuos vos kelis centus. Tam pakanka po ranka turėti garstyčių miltelių, kurie puikiai susidoroja su riebalais ir tuo pačiu nesugadina indų.

KAIP PLAUTI INDUS SU GARSTYČIOMIS?

Nėra nieko paprastesnio. Indus galima mirkyti inde su karštu vandeniu, kuriame pirmiausia reikia ištirpinti garstyčių miltelius. Skaičiuojama maždaug taip: į kiekvieną litrą vandens įpilama po vieną arbatinį šaukštelį garstyčių. Perdozavimas nėra pavojingas, jei nėra individualaus šio vaisto netoleravimo.

Su garstyčiomis galima plauti viską: nuo lėkščių ir puodelių iki puodų ir keptuvių. Jei miltelių nėra, galite naudoti paruoštas garstyčias iš šaldytuvo.


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos