Naujienos

Naujoji Putino favoritė: kas ji tokia ir kodėl visi apie ją kalba

Retkarčiais Kremliaus diktatorius išeina iš savo bunkerio. Pavyzdžiui, susitikti su jauna sportininke, kuri, jei tikėti gandais, tapo naująja Rusijos prezidento favorite.

Balandžio mėn. Putinas neoficialiai susitiko su dailiojo čiuožimo atstove Kamila Valijeva. Tai įvyko balandžio 26 d. per 2022 m. Pekino olimpinių žaidynių čempionų susitikimą Kremliuje. Tą dieną Kamila šventė savo 16-ąjį gimtadienį, todėl Prezidentas pasveikino jaunąją talentę su gimtadieniu, išgėrė su ja šampano ir įteikė šilkinę nosinaitę.

Kamila Valijeva
Kamila Valijeva / Nuotr. TCH.ua

Spauda iš karto ėmė spėlioti, kad šis susitikimas priminė pirmąjį Putino susitikimą su dabartine jo meiluže, o gal net žmona, gimnaste Alina Kabajeva. Juk kai jie susipažino, Alina buvo šiek tiek vyresnė už Kamilą – 18 metų.

Kalbos metu Putinas akivaizdžiai nervinosi, pliaukštelėjo rankomis į už jo esančią pakylą, o kalbėdamas apie Kamilos talentą plačiai nusišypsojo.

Kas yra Kamila Valieva?

Rusijos dailiojo čiuožimo sportininkė, rungtyniaujanti pavienio čiuožimo rungtyje, ji tapo olimpine čempione komandinėse varžybose (2022 m.), pasaulio jaunių čempione (2020 m.) ir 2019-2020 m. sezono „Junior Grand Prix“ finalo nugalėtoja. 2021 m. „Skate Canada 2021“ ir 2021 m. „Rostelecom“ taurės „Grand Prix“ varžybų nugalėtoja, 2021 m. „Finlandia Trophy 2021 Challenger“ serijos nugalėtoja, Rusijos čempionato sidabro medalio laimėtoja (2021 m.). Rusijos čempionė (2022 m.) ir Europos čempionė (2022 m.). Ji tokia jauna ir talentinga, tarsi antroji Kabajeva. Ji čiuožia nuo 3,5 metų.

2022 m. vasario 11 d. Tarptautinė testavimo agentūra (ITA) pranešė, kad gruodžio mėn. Sankt Peterburge vykusiame Rusijos čempionate paimtame dopingo mėginyje rasta sporte draudžiamo preparato trimetazidino. Ši medžiaga yra metabolinė, gerinanti kraujotaką ir sportininkų ištvermę, todėl jie gali atlikti didesnį treniruočių krūvį. Primename, kad ir Kabajeva per savo sportinę karjerą buvo patekusi į dopingo skandalą. 2022 m. vasario 14 d. CAS arbitražo teismas atmetė TOK, WADA ir ISU apeliacijas ir leido Kamilai Valijevai varžytis 2022 m. olimpinėse žaidynėse, kuriose ji iškovojo medalį.

Kamila Valijeva nuotrauka
Kamila Valijeva / Nuotr. TCH.ua

Socialiniuose tinkluose Valijeva jau praminta „jaunąja Kabajevos versija“ ir priminė, kad senovėje buvo tokia tradicija: vyrai mergaitėms prieš sužadėtuves dovanodavo skareles. Taigi, ar Kabajeva turėtų nerimauti?

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Taip pat skaitykite
Close
Back to top button