Pastarųjų metų mados tendencijos – kokį vaidmenį atlieka kojinės?


Pažvelgus į pastarąjį dešimtmetį, daugelis būtų vienareikšmiškai pareiškęs, kad sportbačių dėvėjimas už stadiono ar sporto salės ribų yra nepriimtinas. Lygiai taip pat niekas nebūtų patikėjęs, kad kažkada basučių ir kojinių derinys tiek vyriškuose, tiek moteriškuose įvaizdžiuose, bus priimtinas, madingas ir netgi populiarus. Bet štai mes čia ir kalbame apie madingiausias kojinių tendencijas šiais metais. Dabar basučių ir kojinių derinys išgyvena renesansą moteriškoje ir vyriškoje madoje, tad pažvelkime į tai iš arčiau.

Spalvingos kojinės basutėms ir sportbačiams

Dar ne taip seniai kojinių ir basučių ar šlepečių derinimas buvo siejamas su tam tikru kiču. Tačiau šiandien tai viena karščiausių tendencija, kurią propaguoja ne tik tendencijų besivaikantis jaunimas, bet ir populiarūs pasaulio mados atstovai. Be to, akį traukiančios dažnai yra vienas iš svarbiausių stiliaus elementų, kurios suteikia įvaizdžiui žavesio, jaunatviškumo, originalumo ir, žinoma, išskirtinumo.

 

Tačiau labai svarbu rinktis kokybiškas spalvingas kojines, kurios nepraranda savo sodrių spalvų jau po keletos skalbimų. Kokybiškas kojines bus malonu dėvėti, jų siūlės bus preciziškai išdirbtos, o kirpimas bus atliktas tobulai. Ieškote vietos, kurioje galėtumėte pasipildyti savo spintos kojinių kolekciją? Užsukite pasižvalgyti čia: https://spartatextile.lt.

Kojinių madų tendencijos

Kokybiškos ir šiltos kojinės, derinamos su basutėmis ar sportbačiais, puikiai tiks ir šaltesnėmis dienomis. Atkreipkite dėmesį į Holivudo įžymybes, kai kurios iš jų taip atrodo ant raudonojo kilimo ir įvairiuose renginiuose. Nebijokite ryškių spalvų, kurios išskirs jus iš minios. Taip ne tik pabrėšite savo stiliaus charakterį, bet ir paliksite neišdildomą įspūdį praeiviams. Kas žino, gal kam nors jūs būsite puikus inspiracinis pavyzdys, kaip išsilaisvinti iš griežtų formų ir tamsių spalvų aprangos modelių?

Spalvingos kojinės darbui

Gali pasirodyti, kad spalvingos kojinės tinka tik kasdieniam dėvėjimui ir tik užsidarius namuose. Tačiau tik ne šiais metais. Žmonės, turintys specifinį darbo aprangos kodą, savo individualų stilių, charakterį ir net humorą išreiškia iš pirmo žvilgsnio nematomais aksesuarais, tačiau vis tiek jį išreiškia. Ir mes, žinoma, kalbame apie spalvotas, įmantrių raštų kojines. Kita vertus, žmonės, kurie gali sau leisti dėvėti laisvalaikio drabužius darbo vietoje, taip pat noriai dėvi tokio tipo aksesuarus. Kojinės yra mylimos todėl, kad galime rinktis iš galybės skirtingų dizainų, spalvų ir raštų. Jų yra tiek daug, kad kartais ima suktis galva. Jų galite turėti tiek, kiek turite drabužių, kad galėtumėte kurti vis kitus, akį traukiančius, aprangos derinius. Galite rinktis tiek vienspalvius, tiek akį traukiančios grafikos modelius, kurie paįvairins net ir labiausiai neišsiskiriančią iš kitų išvaizdą.

Taigi visai nesvarbu, kur einate – į darbą, ar į festivalį, nes spalvotos kojinės šiandien yra madingos bet kurioje aplinkoje. Ir nebijokite basučių bei kojinių derinio, nes tai tikrų tikriausia mados tendencija visuose visuomenės sluoksniuose.

Išeiti iš AMP versijos