Pažvelkite į savo širdies liniją: netikėtas, bet teisingas charakterio testas

Kiekvienas turi širdies liniją ant – jos reikšmė yra individuali, priklausomai nuo to, ji atrodo. Paaiškėjo, kad pagal jos vietą ant delnų galima sužinoti paslėptus charakterio bruožus. Atlikite testą ir sužinokite naujų dalykų apie save.

Greitas žmogaus charakterio testas – pažvelkite į savo širdies liniją

Širdies linija yra aukščiausia horizontali linija ant jūsų delno. Ji gali eiti per visą plaštakos nugarą, taip pat gali baigtis bet kur. Atkreipkite dėmesį į savo delnus, pažiūrėkite, kaip šis ženklas išsidėstęs jūsų delne, ir perskaitykite testo stenogramą.

Širdies linija ant kairės rankos sutampa su dešinės rankos linija.

Jei sudėjus du delnus valties forma pamatysite, kad linijos liečiasi, vadinasi, esate stiprus žmogus, tačiau nemėgstate būti dėmesio centre. Mėgstate tylą ir ramybę, esate emociškai stabilus ir nesate linkęs ieškoti „nuotykių vienoje vietoje”. Jums patinka pamatuotas ir suprantamas , dramų karaliumi ar karaliene Jus sunku pavadinti. Esate komunikabilus ir patikimas, jumis galima pasitikėti.

Širdies linija dešinėje rankoje yra aukščiau nei kairėje.

Turėdami tokius rodiklius chiromantai ir psichologai sako, kad esate žmogus, kuriame sėkmingai dera išmintis ir intelektas. Jūs mokate mylėti ir rūpintis kitais, darysite tai iki galo, net jei atrodo, kad nėra prasmės. Patiria simpatiją brandiems ir įsitvirtinusiems asmenims, nemėgsta auklėtojo vaidmens. Ne itin rūpinatės kitų nuomone, mieliau gyvenate laisvai, bet liekate ištikimi savo pasirinkimui.

Širdies linija ant kairės rankos delno yra aukščiau nei ant dešinės rankos delno.

Prieš mus – stiprus, tvirtos valios ir nepriklausomas žmogus. Jis mėgsta ir priimti sprendimus, gali pats būti atsakingas už savo gyvenimą. Jums nereikia kito žmogaus, kad jaustumėtės laimingi – vienatvė jūsų negąsdina.

Eiti į naują mobilią versiją