Grožis / Stilius

Plisuotos žaliuzės – prabanga ir paprastumas viename

Dekoruoti namus galima su tinkamu langų uždangalu, kuris pirmiausia apsaugo nuo tiesioginės saulės spindulių bei smalsių kaimynų akių, o antra – sukuria jaukumą, kuris gali būti formuojamas per svarbiausią akcentą – žaliuzes.

Žaliuzių pasirinkimas yra labai platus, tad ne visada paprasta rasti tai, kas Jums labiausiai patinka. Kaip rasti geriausias pataria www.solemlux.lt vadybininkas, kuris teigia, jog plisuotos žaliuzės – tai klasika ir modernumas viename.

Uždengiama tiek lango, kiek Jums reikia

Daug dėmesio sulaukiančios plisuotos žaliuzės (kurias galima įsigyti čia: https://www.solemlux.lt/produktai/e-parduotuve/plisuotos-zaliuzes/) labiausiai vertinamos dėl funkcionalumo atverti tiek lango, tokią jo dalį, kurią norisi. Priešingai nei paprastų roletų atveju, kurie atsiveria iš apačios – plisuotos žaliuzės taip pat gali būti atveriamos ir iš viršaus. Tai yra puikus pasirinkimas, kai norisi pasislėpti nuo kaimynų, tačiau neprarasti natūralios šviesos.

Jos ne tik padeda paprastai reguliuoti šviesos srautą, tačiau taip pat ir tinkamos bet kokio tipo ir bet kokios formos langams. Kadangi gaminamos pagal užsakymą – kiekvienas galės turėti jam tinkamas“,- pasakoja specialistas.

Žinoma, svarbiausia tinkamai išmatuoti langus. Matavimo instrukcijas galima rasti prekybininkų internetiniuose puslapiuose“.

Lango darinėjimas – be problemų

Kitas svarbus šių žaliuzių privalumas yra tai, jog montuojamos arti lango, tad visiškai netrukdys jo atidaryti bei uždaryti. Vadybininkas priduria, jog daugeliui žmonių patinka, kad arti montuojant jos užima gana mažai vietos. „Minimalistinio stiliaus namuose, kur erdvė yra ribota – tai labai svarbu. Natūralu, jog jomis dekoruojami ne tik langai, tačiau taip pat ir durys“,- priduria.

Plisuotos zaliuzes

Lygiai taip pat jas labai paprasta atitraukti, kai reikalingas lango stiklo bei rėmo nuvalymas. O ir pačias valyti – paprasta ir pigu, kadangi užtenka šilto vandens ir kempinėlės. Geros kokybės audinys neblunka, tad net ir nuolatiniai saulės spinduliai nesumažins ryškumo.

Visada galima nešti audinius į valyklą. Tačiau tai tikrai nebūtina, kadangi išėmus audinį iš rėmų – paprastai nuvalysite dulkes“.

Apsaugo namus ir žmogaus privatumą

Renkantis langų uždangalus žmonės dažniausiai daugiausia dėmesio skiria kokybei bei stiliui, galiausiai, privatumui, kuris dažniausiai remiasi į izoliuojantį audinį. „Renkantis žaliuzes galima pamatyti, jog audinių gausa tikrai labai plati. Kinta ne tik stilius, spalvos, raštai, tačiau taip pat ir storis. Tai lemia ne tik kokybę, tačiau taip pat ir izoliaciją nuo saulės“.

Ne visi žino, kad žaliuzės gali padėti sumažinti ir būsto kondicionavimo išlaidas. Kadangi jos gerai izoliuoja patalpas nuo kaitros šaltinių – namuose tampa nebe taip karšta, tad reikia mažiau energijos skirti kondicionavimo sistemoms. Taip ne tik galėsite sumažinti elektros sąskaitas, tačiau taip pat ir gyventi ekologiškiau.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: