Saulės ir mėnulio užtemimų kalendorius 2023 m.: kuriomis dienomis galite stebėti reiškinius

2023 metais įvyks keturi Mėnulio ir Saulės užtemimai. Šiuos retus reiškinius ne visada galima stebėti danguje, tačiau jie turi didelę įtaką savijautai. Siūlome susipažinti su užtemimų kalendoriumi, kuris padės iš anksto pasirūpinti sveikata ir susiplanuoti visus reikalus.

2023 m. užtemimų kalendorius

Balandžio 20 d. – žiedinis visiškas Saulės užtemimas

Pirmasis užtemimas bus visiškas Saulės užtemimas. Tai labai pavojingas įvykis, nes Mėnulis visiškai pateks į Saulės diską, tačiau dėl santykinio atstumo nuo Žemės jo diskas negalės visiškai uždengti Saulės. Tokie užtemimai yra labai nenuspėjami.

Mėnulis ir Saulė bus Jaučio ženkle, todėl balandžio 20 d. užtemimas turės įtakos keliems dalykams vienu metu – namų reikalams, finansams, darbui ir sveikatai.

Negalima tiksliai pasakyti, kurioje iš šių sričių susidursime su sunkumais.

Tikėtina, kad kai kurie žmonės turės problemų visose srityse vienu metu.

Kalbant apie pasaulio įvykius, viskas, kas vyks šią dieną, bus dvejopo pobūdžio.

Šios dienos įvykių pasekmės nebus ilgalaikės.

Gegužės 5 d. – Mėnulio užtemimas pusiaujo pusėje

Praėjus dviem savaitėms po Saulės užtemimo įvyks Mėnulio užtemimas. Jis bus Skorpiono įtakoje. Vandens stichijos viešpatavimas reiškia, kad šio užtemimo poveikis bus jaučiamas kelis mėnesius. Jis gali būti subtilus, todėl astrologai pataria būti atsargiems visą dieną. Tai išdavystės, apgaulės ir sukčiavimo diena.

Astrologai primygtinai pataria gegužės 5 d. nešvaistyti pinigų, nesivelti į avantiūras ir jokiu būdu neįsivelti į priešiškus santykius.

Jei šią dieną kažkam perbėgsite kelią, jis gali turėti jums nuoskaudų.

Vėliau jis gali bandyti jums atkeršyti.

Šią dieną taip pat sustiprės pavydas ir manipuliaciniai polinkiai.

Pasauliniu mastu užtemimas paskatins daugelį laikraščių, leidinių ir žurnalų skelbti netiesą.

Spalio 14 d. – žiedinis Saulės užtemimas

Šis užtemimas truks apie šešias valandas. Visą šį laiką pasaulyje vyraus chaosas. Mėnulis ir Saulė susitiks Svarstyklių ženkle. Tai reiškia, kad daugeliui iš mūsų kelyje teks susidurti su emocinėmis problemomis. Tikėtina, kad šią dieną daugybė žmonių visame pasaulyje ims prisiminti savo praeities trūkumus ir problemas ir ims kaltinti save dėl to, ko nepadarė.

Šią dieną galite tikėtis didelių teisėsaugos institucijų ir teismų klaidų.

Teisingumas gali neįvykti dėl žmonių klaidų ar smulkmeniškumo.

Todėl santykių aiškinimąsi, teismo posėdžius ir derybas geriau atidėti kitai dienai.

Spalio 28 d. – privatus Mėnulio užtemimas

Paskutinis 2023 m. užtemimas bus mažiausiai pavojingas, tačiau tai nereiškia, kad šią dieną galite atsipalaiduoti. Mėnulis bus Avino ženkle, todėl impulsyvumas ir agresija pakils į visiškai naują lygį. Ginčai ir kivirčai nieko gero neduos. Jei tą dieną su kuo nors susipyksite, bus mažai šansų grįžti į įprastą kelią.

Pasipiktinimas bus stipresnis, taip pat ir žmonių nervingumas.

Bus labai sunku pasiekti harmoniją su šeima ir draugais, todėl geriau pabūkite vieni ir niekam neužkraukite savo problemų ar pamokymų.

Exit mobile version