Septyni būdai, kaip pagreitinti “Android” išmanųjį telefoną

Kaip pagreitinti Android išmanųjį telefoną

Kaip pagreitinti Android išmanųjį telefoną

telefono spartinimas. Jei pastebėjote, kad jūsų išmanusis telefonas tampa vis vangesnis, yra keletas paprastų būdų, kaip tai išspręsti. Šiame straipsnyje aprašyti telefono paspartinimo būdai tinka “Android” įrenginiams.

“Android” telefono perkrovimas

Tai pirmas dalykas, kurį turėtumėte padaryti pastebėję, kad telefonas pradėjo strigti. Tai, kad ilgai veikiančios programos sukaupia daug foninių procesų. Juos galite išvalyti iš naujo paleidę telefoną.

Išjungti animacijas, tiesioginius ekrano užsklandas, sistemos valdiklius

Šie elementai iš tikrųjų gali sulėtinti jūsų įtaisą. Jie taip pat turi įtakos prietaiso akumuliatoriaus veikimo trukmei: išmanusis telefonas greičiau išsikrauna. Užsklandą galite pakeisti laikydami pirštą ant tuščios ekrano vietos. Valdiklius taip pat galima išjungti atsidariusiame lange.

Išvalykite talpyklą ir programėlės duomenis

Visos šios priemonės kartais užima daug sistemos atminties. Todėl jūsų prietaisas gali veikti nebe taip greitai, kaip turėtų. Norėdami išvalyti duomenis, “Nustatymuose” raskite reikiamą programą, meniu pasirinkite “Apie” / “Atminties naudojimas” ir tada “Ištrinti duomenis” arba “Išvalyti talpyklą”.

Pašalinkite nereikalingas “Android” programas ir naudokite lengvesnes versijas

Jei visiškai nenaudojate programos, geriau ją pašalinti: taip išvalysite įrenginio atmintį ir jis veiks greičiau. Be to, kartais gamintojai vartotojams siūlo kelis programų variantus, tarp kurių yra ir lengvoji versija. Ją taip pat galima naudoti, tačiau jos funkcionalumas bus šiek tiek apribotas.

“Google” paslaugų išjungimas

Iš tikrųjų nemažai “Google” paslaugų gali tiesiog užimti atmintį ir būti nenaudojamos. Pavyzdžiui, “Google Assistant”, kuris senesniuose įrenginiuose pradeda lėtėti. Patariame ją išjungti: tai galite padaryti per “Google” paskyros nustatymus. Kitos tokios programos – skaitmeninė klaviatūra, paieškos valdiklis, įvestis balsu.

“Android” ir programų atnaujinimas

Atnaujinimuose paprastai ištaisomos įvairios klaidos, atsiradusios ankstesnėse operacinės sistemos versijose. Tas pats pasakytina ir apie įvairias programas.

Gamyklinis atstatymas

Tai turėtų būti daroma tik kraštutiniu atveju, jei niekas kitas nepadeda. Taip bus ištrinti visi išmaniojo telefono atmintyje išsaugoti duomenys. Todėl visą reikiamą informaciją turėtumėte išsaugoti iš anksto.


Taip pat skaitykite:

Išeiti iš AMP versijos