Skalbimo mašinos vibracijos priežastys ir jų sprendimo būdai

Skalbimo mašina - kaip sutaupyti

Šie buitiniai prietaisai kartais gali sugesti. Dažniausiai jie pradeda stipriai vibruoja, gali net „šokinėti“ ar pajudėti iš savo vietos. Tokie reiškiniai gali atsirasti net tada, kai skalbimo mašina pastatyta lygiai ir ant lygių grindų. Šios problemos gali kilti ir su nauja buitine technika. Pateikiame skalbimo mašinos vibracijos priežastis ir jų sprendimo būdus.

TEISINGAS SKALBIMO MAŠINOS KOJELIŲ SUREGULIAVIMAS

Gręžimo ciklo metu skalbimo mašina gali daug judėti, nes jos kojelės nėra lygios. Kad skalbimo mašina stovėtų lygiai, tereikia sureguliuoti kojelių aukštį.

Būtina pakoreguoti kojas, nes tai stabilizuoja techniką. Norėdami tai padaryti, turite turėti lygias grindis.

BŪGNO PERPILDYMAS

Tai dar viena priežastis, kodėl mašina vibruoja. Todėl į būgną reikia dėti tiek daiktų, kiek parašyta naudojimo instrukcijoje. Kad skalbimo mašina „neiššoktų“, neplaukite antklodžių ar kilimėlių su kitais daiktais, nes jie yra per sunkūs ir dideli. Geriausia juos skalbti atskirai.

FILTRO UŽTERŠIMAS

Purvu užsikimšęs siurblio filtras neleidžia vandeniui nutekėti į kanalizaciją. Tai palieka šiek tiek vandens būgne. Tai gali išmušti jį iš pusiausvyros sukimosi metu ir sukelti technikos judėjimą. Kad taip neatsitiktų, tiesiog išvalykite skalbimo mašinos filtrą.

Dalintis:
Exit mobile version