Šlepetės 2023 m. vasarai: kaip jas išsirinkti, kad nepakenktumėte savo pėdoms


Kiekvienas žmogus yra susidūręs su vasarinės avalynės pasirinkimu. Tiesą sakant, tai padaryti nėra taip paprasta. Gali atrodyti, kad parduotuvėje šlepetės puikiai tinka, tačiau ilgai vaikštant nutrina pirštą ar kulną. Štai kaip išsirinkti tinkamas šlepetes ir kokios šlepetės yra geriausios.

Kaip išsirinkti tinkamas šlepetes – svarbiausi patarimai

Pirmiausia turėtumėte pasirinkti tinkamai prigludusias šlepetes, kad išvengtumėte daugybės problemų. Tačiau tai dar ne visos taisyklės, dėl kurių vaikščioti bus patogu.

Atkreipkite dėmesį į šiuos dalykus:

Jei užsisakote batus internetu ir nežinote, kaip išsirinkti šlepečių dydį, prisiminkite svarbią taisyklę: išmatuokite pėdą ir pirkite lygiai tokio pat arba 0,5 dydžio didesnius batus. Tada jums bus daug patogiau.

Kaip išsirinkti šlepetes

Kokios šlepetės yra geriausios? Nepamirškite šių patarimų

Vasarą, kaip ir bet kuriuo kitu metų laiku, dažnai lyja. Taigi geriausia, kad batai būtų atsparūs vandeniui ir pagaminti iš tikros odos arba geros gumos. Jei pasirinksite medžiagines šlepetes, rizikuojate jas išmesti jau po poros savaičių.

Be to, atkreipkite dėmesį ir į kitus dalykus:

Apskritai šlepetes reikėtų rinktis pagal tai, kaip jaučiatės. Jei juose jaučiatės patogiai ir jums patinka išvaizda, drąsiai pirkite.

Išeiti iš AMP versijos