Trys priežastys, kodėl vairuotojo sėdynę reikia nuleisti kuo žemiau

Kaip susireguliuoti vairuotojo sėdynę

Kai kurie vairuotojai nuleidžia sėdynę kuo žemiau. Yra daug svarių argumentų, palaikančių tokią poziciją. Žinoma, kai kurie vairuotojai su tokia nuomone nesutinka. Ar norite sužinoti tiesą? Perskaitykite šį straipsnį.

Pirmoji priežastis

Saugumas. Jei sėdynę nuleisite žemai (svarbiausia nepersistengti ir žinoti ribas), tai padidins saugumo lygį. Taisyklė galioja beveik visiems automobiliams. Taip yra dėl to, kad vaizdas veidrodžiuose tampa geresnis.

Svarbu. Daugumoje naujų automobilių gana žema sėdėjimo padėtis gali neigiamai paveikti oro pagalvių efektyvumą. Faktas yra tas, kad nauji modeliai daugiausia kuriami vairuotojui sėdint tiesiai.

Antroji priežastis

Sveikata. Žemai nuleista sėdynė palengvina apkrovą stuburui. Taip sumažėja nugaros raumenų įtampa, dėl to tai padeda išvengti daugelio negalavimų. Taip sėdint padedama išvengti stuburo kreivumo.

Svarbu. Reguliuojant kėdę reikia pasikliauti automobilio parametrais, jo matmenimis, salonu, vairuotojo ūgiu ir svoriu. Nereguliuokite sėdynės taip, kad vairuotojas atsigultų ar net pusiau atsigultų. Esant tokiai padėčiai, nepatogu tinkamai vairuoti automobilį.

Trečioji priežastis

Ergonomika. Tai tikrai nėra vienareikšmis argumentas, bet gana patikimas. Lenktyninių automobilių vairuotojai visada yra žemiausioje pozicijoje.

Pradedantiesiems mėgėjams ekspertai rekomenduoja sėdynę nuleisti žemiau. Tai leidžia jiems išmokti suvokti savo automobilio gabaritus.

Išeiti iš mobilios versijos