Kita

Valentino dienos dovanos

Valentino diena yra išskirtinė tuo, kad jos proga poros stengiasi kuo maloniau nustebinti savo partnerius ir dar labiau sutvirtinti esamus santykius. Valentino dienos dovanos pasižymi tuo, kad jos gali būti dovanojamos ir moterims, ir vyrams, todėl jų asortimentas yra labai platus. Renkantis dovanas Valentino dienai paminėti, būtina atkreipti dėmesį į tai, kad dovana parodytų išskirtinį dėmesį poros partneriui. Tik iš pirmo žvilgsnio ši užduotis gali pasirodyti esant lengva, o iš tikrųjų ji dažnam tampa kietu riešutėliu, kurį nėra lengva perkrimsti. Svarbiausia, kai renkatės dovaną Valentino dienos proga, neskubėkite, nenueikite paviršutiniškumo keliu.

Kokia bendra dovana Valentino dienos proga tiktų porai?

Vieni renkasi romantiškos išvaizdos puodelius ar pikantišką apatinį trikotažą, kiti labiau praktiškus dalykus. Svarbiausia, kad dovana pati iš savęs spinduliuotų romantišką potekstę, jausmų subtilumo patvirtinimą. Abiem pusėm miela dovana gali būti ramūs poilsiniai savaitgaliai su SPA paslaugomis, į kurias įeina įvairios atpalaiduojančios procedūros. Tai gali būti kelionė ten, kur galima žavėtis itin vaizdingais kraštovaizdžiais. Tokiose vietose visiškai įmanoma dvasiškai atsipalaiduoti ir sėkmingai pailsėti nuo varginusios kasdieninės rutinos, įkyraus pašėlusio gyvenimo ritmo. Todėl rinkdamiesi kelionės maršrutą labai gerai pagalvokite, kuris iš jų jūsų porai būtų pats tinkamiausias.

Dovanos valentino dienai

Kokia dovana galėtų patikti širdies draugei?

Sena kaip pasaulis yra tiesa, jog moterų širdį patraukia tokie dalykai, kaip amžinas noras gražiai atrodyti, rami ir jausmus kaitinanti vakarienė išskirtinėje aplinkoje, kurios metu bus galima pasmaguriauti ypatingai pikantiško skonio desertais, paragauti rinktinio vyno arba šampano. Moterys negali praeiti pro viliojantį saldumynų pasaulį. Jas žavi ir originalūs kaklo ir rankų papuošalai, pikantiški bei seksualūs apatiniai drabužėliai. Taip pat tai gali būti ir kokia nors knyga, pavyzdžiui, kad ir pasaulinės meilės lyrikos rinktinė, bilietas į gerą koncertą arba spektaklį, kino renginį. Svarbu tiksliai žinoti, ką jūsų draugė labiausiai mėgsta.

Kokia dovana galėtų pradžiuginti vaikiną?

Nėra reikalo kartoti, kokios dovanos tinka vyrams. Jiems viskas tinka, ką padovanoja širdies draugė. Tačiau nepakenktų merginai prisiminti ir tai, kad retai atsirastų vyras, kuris nesižavėtų gerais automobiliais. Todėl būtų šaunu, jei Valentino dienos proga jam atsirastų galimybė arba šauniu greičiu pasilakstyti su kartingu kartodrome. Be to, yra daug įmonių, kuriose galima išsinuomoti geros firmos automobilį ir leistis su juo į egzotišką kelionę kartu su drauge ir tokiu būdu nors laikinai pasivažinėti svajonių automobiliu.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button