Valgykite česnaką bent kasdien: 5 super naudingos savybės

Česnako skiltelės

Česnako galima dėti beveik į bet kurį patiekalą, dėl to jis tampa dar skanesnis. Pati turi daug naudos, todėl ji pelnytai vadinama supermaistu. Toks produktas turėtų būti jūsų racione, ypač jei laikotės . Daugelis tyrinėtojų jau seniai nustatė jo stipriąsias puses.

Kuo naudingas česnakas?

Kraujo spaudimas

Valgant česnaką, atpalaiduojami lygiieji kraujagyslių sienelių raumenys. Tai prisideda prie jų išsiplėtimo ir teigiamai veikia kraujospūdį bei širdies ir kraujagyslių sistemą.

Cholesterolis

Daržovėse yra alicino, kuris gali turėti teigiamą poveikį cholesterolio kiekiui. Mokslininkai nustatė, kad tai padeda sumažinti kenksmingo cholesterolio kiekį.

Imuninė sistema

gali padėti sumažinti peršalimo ligų trukmę ir sunkumą. O didelis kiekis antioksidantų ir antibakterinių savybių teigiamai veikia imunitetą.

Širdis

Tai taip pat skatina širdies sveikatą. Reguliarus šio supermaisto vartojimas padės sumažinti širdies ir kraujagyslių ligų riziką.

Vėžys

Česnakuose yra antioksidantų, kurie padeda apsaugoti ląsteles nuo laisvųjų radikalų, kurie yra pagrindiniai vėžio vystymosi veiksniai.  nustatė ryšį tarp šio ir .

Kokia česnako paros norma?

Yra daug teigiamų pasekmių, bet kaip jų pasiekti? Per dieną būtina suvalgyti rekomenduojamą kiekį, tai yra 1-2 gvazdikėliai. Tačiau svarbu atsiminti, kad ne visi gali juo naudotis.

Česnakai yra kontraindikuotini žmonėms, ypač sergantiems virškinimo trakto ligomis. Prieš pradedant reguliariai vartoti, geriausia pasitarti su gydytoju arba atitinkamu specialistu.

Išeiti iš AMP versijos