Viešbučio vadovybė jums nesako: ką turistai beveik visada gali gauti nemokamai


Pasirodo, kad kai kurie turistai nežino, jog daugelį dalykų ir paslaugų viešbutyje galima gauti visiškai nemokamai, o viešbučio administracija kartais to nepasako. Žinodami, ko prašyti registratūroje, galite gerokai sumažinti savo atostogų išlaidas.

Ką viešbutyje galima gauti nemokamai?

Kartais skubėdami pamirštame pasiimti kai kuriuos būtiniausius daiktus, pavyzdžiui, kroviklį. Šį daiktą galite nemokamai pasiskolinti iš viešbučio administracijos, taip pat specialių adapterių kištukiniams lizdams.

Kai kurie gyvūnų augintinių savininkai į keliones pasiima ir savo augintinius, todėl stengiamasi sukurti gyvūnams palankias sąlygas. Viešbučiuose, kurie priima gyvūnus, galite paprašyti atskiros miego vietos gyvūnui, dubenėlių maistui, žaislų ir vakarienės savo augintiniams.

Nemokami dalykai viešbučiuose

Jei turistai viešbutyje apsistoja ilgesniam laikui, jiems reikia išskalbti drabužius arba nusiųsti juos į cheminę valyklą. Tam kambariuose, spintose, kur reikia sudėti nešvarius daiktus, stovi tušti skalbinių maišai.

Dažnai viešbučiuose svečiai gali naudotis nemokamu transportu, pavyzdžiui, motoroleriais ar dviračiais, kuriais patogu judėti po miestą.

Turistams taip pat pravers nemokami gidai ar vietiniai žemėlapiai, kurie padedami viešbučio vestibiulyje. Jei nerandate mini gidų su populiariausiais maršrutais, paprašykite jų viešbučio darbuotojų.

Išeiti iš AMP versijos