Apžvalgos ir naujienos

„Xiaomi“ pristatė pigų elektrinį paspirtuką jauniems vartotojams

Ką tik pradėtas pardavinėti naujas „Xiaomi“ elektrinis paspirtukas „Mijia Electric Scooter 3 Youth Edition“, skirtas daugiausia jaunesniems naudotojams ir atitinkamai mažesnio našumo.

Naujas Xiaomi Mijia Electric Scooter 3 Youth Edition paspirtukas

Naujasis „Xiaomi“ paspirtukas sveria apie 13 kg, o jo svorio centras atitinkamai sumažintas, kad šia transporto priemone važiuojantis asmuo neturėtų problemų išlaikydamas stabilumą. Akį traukia ir didelė erdvė kojoms, leidžianti tinkamai pastatyti kojas.

Naujasis Xiaomi paspirtukas

„Mijia Electric Scooter 3 Youth Edition“ turi tris greičio režimus – pritaikytą pėsčiųjų eismui (6 km/val.), standartinį 16 km/val. ir maksimalų 25 km/val. greitį. Šią galimybę suteikia 250 vatų variklis, todėl transporto priemonė gali įveikti 13 % įkalnes.

Akumuliatorius atlaiko maždaug 20 km, o visi duomenys, rodomi gana dideliame ekrane. Be to, naudotis paspirtuku padeda specialios programėlės Android ir iOS sistemoms.

Naujasis „Xiaomi“ motoroleris jau parduodamas. Deja, bet kol kas tik Kinijoje. Šio modelio kaina yra 1999 juanių arba apie 285 eur.


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius. Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite: el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Back to top button