“Xiaomi” pristatė pigų elektrinį paspirtuką jauniems vartotojams


Mijia Electric Scooter 3 Youth Edition paspiruko ekranas

Mijia Electric Scooter 3 Youth Edition paspiruko ekranas

Ką tik pradėtas pardavinėti naujas “Xiaomi” elektrinis paspirtukas “Mijia Electric Scooter 3 Youth Edition”, skirtas daugiausia jaunesniems naudotojams ir atitinkamai mažesnio našumo.

Naujas Xiaomi Mijia Electric Scooter 3 Youth Edition paspirtukas

Naujasis “Xiaomi” paspirtukas sveria apie 13 kg, o jo svorio centras atitinkamai sumažintas, kad šia transporto priemone važiuojantis asmuo neturėtų problemų išlaikydamas stabilumą. Akį traukia ir didelė erdvė kojoms, leidžianti tinkamai pastatyti kojas.

“Mijia Electric Scooter 3 Youth Edition” turi tris greičio režimus – pritaikytą pėsčiųjų eismui (6 km/val.), standartinį 16 km/val. ir maksimalų 25 km/val. greitį. Šią galimybę suteikia 250 vatų variklis, todėl transporto priemonė gali įveikti 13 % įkalnes.

Akumuliatorius atlaiko maždaug 20 km, o visi duomenys, rodomi gana dideliame ekrane. Be to, naudotis paspirtuku padeda specialios programėlės Android ir iOS sistemoms.

Naujasis “Xiaomi” motoroleris jau parduodamas. Deja, bet kol kas tik Kinijoje. Šio modelio kaina yra 1999 juanių arba apie 285 eur.


Taip pat skaitykite:


Mūsų portale paskelbtą informaciją griežtai draudžiama naudoti kitose internetinėse svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti medžiagą bet kokiu kitu pavidalu be sutikimo. Visas turinys, jeigu nėra nurodytas kitas šaltinis, yra portalo nuosavybė.

Parašyti komentarą / išeiti iš AMP versijos