Žemėje vis dar tęsiasi galinga magnetinė audra: atnaujinta prognozė


Žemėje tęsiasi stipri . Rugsėjo 15-18 d. numatomas 5-7 balų meteorologinis poveikis. Pavojingas periodas tęsis iki pat rugsėjo 19 d., tačiau jau rugsėjo 23 d. mus aplankys nauja magnetinė audra. Tai liudija portalo Meteoagent duomenys.

Rugsėjo 16-18 d. magnetinės audros poveikis sieks 6 balus iš 10. Rugsėjo 19-22 d. tikėtinos tik 2 balų, t. y. silpnos, magnetinės audros. Rugpjūčio 23 d. – 4 balai iš 10.

Magnetinė audra rugsėjo 15 18 dienomis
Magnetinė audra rugsėjo 15 18 dienomis / MeteoAgent duomenys

Magnetinės audros 2023 m. – magnetinių audrų grafikas 2023 m. rugsėjo mėn.

Verta prisiminti, kad mokslininkų prognozės gali keistis priklausomai nuo situacijos Saulėje ir Saulės žybsnių poveikio Žemės atmosferai.

Kiekvienas žmogus skirtingai reaguoja į Žemės magnetinio lauko trikdžius. Vieni žmonės dėl magnetinio lauko svyravimų labai nukenčia, o kiti poveikio visai nejaučia.

Pateikiame keletą universalių savipagalbos patarimų magnetinių audrų metu:

1. Tinkamai išsimiegokite. Gydytojai pataria eiti miegoti prieš 00.00 val. ir keltis be žadintuvo. Nemiegokite per daug – nuo to tik pablogės savijauta.

2. Daugiau judėkite. Pirmenybę teikite vaikščiojimui, plaukimui, gimnastikai, jogai, tempimo pratimams. Tačiau per daug savęs neišvarginkite sporto salėje su įvairiais krūviais.

3. Laikykitės sveikos mitybos ir atsisakykite kavos, alkoholinių gėrimų ir energinių gėrimų. Rinkitės žolelių arbatas ir gerkite daugiau tyro vandens. Valgykite daugiau šviežių vaisių ir daržovių ir mažiau greito maisto, riebaus ir kepto maisto.

Išeiti iš AMP versijos