Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

10 frazių, kurias vyrai nori išgirsti

Ne tik moterys myli ausimis. Daugelio konfliktinių situacijų ir išsiskyrimų būtų buvę galima išvengti, jei moterys dažniau primintų savo vyrams, kad jie yra mylimi, vertinami ir suprantami.

Dažnai manoma, kad moterys yra daug emocingesnės nei vyrai, todėl joms būtina nuolat girdėti komplimentus ir meilius žodžius. Vyrai, daugelio nuomone, vadovaujasi logika, myli tik akimis ir jiems nereikia nei švelnių žodžių, nei mielų apsikabinimų… Bet ar tai tiesa? Gal tai tik seniai visuomenėje įsišakniję ir jau spėję pasenti stereotipai?
Tiesa ta, kad visi, nepriklausomai nuo lyties, norime jaustis svarbūs savo mylimiesiems. Vyrams, taip pat kaip ir moterims, būtina jausti antrosios pusės palaikymą, supratingumą ir pagarbą. Pateikiame 10 frazių, kurias kiekvienas vyras tikisi išgirsti iš jį mylinčios moters lūpų.

Aš tave suprantu

Vyrai nori jaustis nugalėtojais. Kai išorinės aplinkybės nėra palankios pergalingam judėjimui pirmyn, paskutinis dalykas, kurį jis nori išgirsti, yra kritika ar patarimas, kaip elgtis toliau. Viskas, ko jam dabar reikia, yra palaikymas: jūsų šypsena, apkabinimas ir žodžiai: „Aš suprantu, kaip dabar tau sunku. Jei nori pasikalbėti, aš čia.“

apie vyrus

Vertinu viską, ką padarei

Sveikuose santykiuose abu partneriai noriai palaiko vienas kitą. Vyrui svarbu jausti, kad jo pagalba ir dėmesys yra reikalingi. Tai suteikia jam pasitikėjimo savimi ir žinojimo, kad jis vaidina svarbų vaidmenį mylimosios gyvenime.

Pabūk vienas tiek, kiek tau reikia

Norėdamas suprasti problemas, jis kartais turi pabūti vienas ir nuodugniai išanalizuoti situaciją Ir tai neturi nieko bendra su jo požiūriu į jus.

Aš buvau neteisi. Prašau atleisk man

Ginčo įkarštyje galime įžeisti vienas kitą skaudžiais žodžiais. Jie liūdina tiek vyrus, tiek ir moteris. Jei jaučiate, kad buvote neteisi, pasistenkite nuoširdžiai atsiprašyti vyro. Tada jis jaus, kad jūs jį vertinate ir nenorite jo skaudinti.

vyrai

Puiku, gerai padirbėjai

Taip, jūsų pagyrimas ir susižavėjimas vyrams yra ypač svarbus. Artimo žmogaus pergalių pripažinimas įkvepia ir skatina tolesnius žygius. Tai taikoma ne tik dideliems pasiekimams, bet ir buitinėms smulkmenoms.
Kitaip tariant, jei jis suremontavo garažą ar padėjo persodinti augalus, neturėtumėte to laikyti savaime suprantamu dalyku. Būkite dosni pagyrimų – tai jį skatins ir toliau jus džiuginti.

Tu tikrai patrauklus

Galbūt jūs negirdite iš jo klausimo: „Kaip aš atrodau šiandien?” Tai nereiškia, kad jam nereikia patvirtinimo, jog jis jums vis dar yra patrauklus. Pasakykite jam tai.

Ačiū

Svarbu kuo dažniau išgirsti paprastą mylimojo padėkos žodį. Tai reiškia: jūs pastebite ir vertinate viską, ką jis daro dėl jūsų.

Papasakok man apie tai

Daugelis vyrų turi didelių planų ir mėgsta žvelgti į ateitį. Tai gali būti noras pradėti verslą, patobulinti savo žinias ar išmokti kažko naujo. Jei klausotės jo su nuoširdžiu susidomėjimu, vyras tai supranta kaip jūsų palaikymo ir supratingumo išraišką.

ateitis pagal vyrus

Man reikia tavęs

Ši įkvepianti frazė priverčia vyrą „švytėti“ iš vidaus. Jo savigarbai ir pasitikėjimui savimi ypač svarbu tai, kad jūs jį matote kaip patikimą partnerį.

Aš tikiu tavimi

Jausdamas jūsų nuolatinį pasitikėjimą jo jėgomis ir galimybėmis, vyras labiau tikės savimi ir ras ryžto pasiekti tai, ką buvo užsibrėžęs. Jūsų, artimiausio jo žmogaus, žodžiai jam padės nepasiduoti ir nepalūžti bet kokioje gyvenimo situacijoje.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *