Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

3 klaidos, kurios kelia grėsmę jūsų santykiams

Palaikyti ilgalaikius santykius ne visada lengva. Sąjungos žlunga dėl įvairių priežasčių, tačiau daugumos problemų, vis tik, galima išvengti. Svarbiausia – vengti lemtingų klaidų.

3 klaidos, kurios kelia grėsmę jūsų santykiams

Jūs nemanote, kad santuoka/įsipareigojimas yra partnerystė

Įsivaizduokite, kad turite savo verslą, kurį valdote kartu su verslo partneriu. Labiausiai tikėtina, kad jūs kartu priimate sprendimus, tariatės, keičiatės nuomonėmis, bendromis pastangomis siekiate sėkmės. Santuoka yra visiškai ta pati partnerystė, o tai reiškia, kad du žmonės turi dirbti kartu, bendrauti tarpusavyje ir judėti kartu bendro tikslo link.

Deja, daugeliu atvejų taip nėra. Esmė ne ta, kad partneriai privalo būtinai sutarti tarpusavyje visais klausimais. Svarbiausia, kad jie turėtų bendrus tikslus, juos aptartų ir priimtų galutinius sprendimus tinkančius abiem pusėms.

Neteisingas pasirinkimas

Pirmenybę teikiate savo poreikiams, pamiršdami, ko reikia jūsų porai.

Teisingas pasirinkimas

Reikėtų aptarti visus klausimus bei sprendimus, turinčius įtakos jums abiem. Kartais kažkas poroje turi nusileisti, atrasti kompromisą – jūs arba jūsų partneris. Bet tai būtina jūsų bendro „verslo“ klestėjimui.

santuoka ir partneryste

Jūs nebendraujate tarpusavyje

Norėdami susitarti bet kokiu klausimu, turite kalbėtis tarpusavyje. Atrodytų – tai akivaizdi tiesa, tačiau daugelyje porų šis momentas yra praleidžiamas. Partneriai diskutuoja apie kasdienį gyvenimą: ką nusipirkti vakarienei, kada nuvežti automobilį apžiūrai, tačiau tuo pačiu metu – vengia svarbių temų. Rimti klausimai tarsi kabo ore.

Blogiausias dalykas yra tada, kai dėl svarbių sprendimų tariatės su kuo bet kuo, išskyrus savo antrąją pusę, kai dalinatės savo džiaugsmais bei nuoskaudomis su bet kuo, bet ne su savo partneriu. Jei papasakojote apie paaukštinimą penkiems draugams ir tik vėliau paskambinote savo žmonai apie tai pranešti (todėl, nes žinojote, kad ji nesupras ir nepasidalins džiaugsmu su jumis), tai yra blogas ženklas.

Neteisingas sprendimas

Venkite sunkių temų, laukite, kol problemos išaugs ir taps nebevaldomos.

Teisingas sprendimas

Kalbėkite apie viską, ką patiriate, pasidalykite vienas su kitu savo mintimis ir emocijomis. Gali būti sunku pradėti tokį pokalbį, tačiau laikui bėgant jūsų santykiai nuo to tik pagerės.

nebendraujate tarpusavyje

Jūs nebendraujate su savo partneriu

Gyvenime pasitaiko visko: bloga nuotaika, jaudulys dėl neatliktų darbų ir kt. Vis tik, jokia problema negali tapti „ryšio nutraukimo“ su savo partneriu priežastimi. Tai nereiškia, kad jūs negalite pabūti vienas su savimi jei jums to reikia ir jaučiate tokį poreikį. Tačiau jūs turite stengtis investuoti į santykius kiekvieną dieną – net ir po nedaug. Nusišypsokite savo partneriui, apkabinkite, parodykite, kaip jį mylite. To pakanka.

Neteisingas sprendimas

Kai nustojame suvokti savo sąjungą kaip partnerystę ir bendrauti tarpusavyje, mes pradedame vis dažniau „trauktis“ iš santykių, susikoncentruoti tik į darbą ar bendravimą su draugais ir pan. Kartais tai baigiasi poros fiziniu atsitraukimu – pavyzdžiui, partneriai pradeda miegoti atskirai. Pasiekus tokią ribą – susigrąžinti atvirumą bei intymumą tampa itin sudėtinga.

Teisingas sprendimas

Net jei pasitaikė sunki diena, parodykite partneriui, kad esate su juo, kad jis jums svarbus. Santykiuose dažnai patiriame įvairių iššūkių, jie reikalauja nemažų pastangų, tačiau – jie tikrai to verti.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai