4 santykių problemos, kurias turėtumėte spręsti DABAR


Santykiu problemos

Daugelis iš mūsų linkę spręsti „tikrai rimtas“ problemas ir nesutarimus su partneriu, visiškai ignoruodami „smulkmenas“. O gaila… Bet kokia maža problema, laikui bėgant, gali virsti didele. Į kokius pavojaus varpus, jau šiandien, turėtumėte atkreipti dėmesį?

TURITE SKIRTINGĄ POŽIŪRĮ, NESUDERINAMUS PLANUS IR LŪKESČIUS

Tikriausiai puikiai leidžiate laiką, smagiai ir įdomiai bendraujate vienas su kitu. Galbūt jūs traukiate vienas kitą it magnetas, o seksualiniai santykiai – puikūs? Tačiau paklauskite savęs: kas bus rytoj? Po metų, penkerių ar dešimties? Ar norėsite tokių pačių santykių su savo partneriu? Ar jums to užteks?

Galbūt, šiuo metu, jums pavyks visiškai nekreipti dėmesio į tai, kad, pavyzdžiui, jūs norite šeimos ir vaikų, o jūsų partneris yra nusprendęs jų neturėti, tačiau, anksčiau ar vėliau, ši problema taps gana opi. Pagalvokite apie tai.

Lukesciai

NAMŲ ŪKIO PAREIGAS PASISKIRSTOTE NETOLYGIAI

Daugelis iš mūsų užaugome šeimose, kuriose liūto dalis namų ruošos darbų krito ant moters – žmonos ir mamos pečių. Ji prausė, valė, gamino maistą, vedė mus į mokyklą ir padėjo su namų darbais. Mūsų mamos ir močiutės tiesiog neįsivaizdavo, kad galima gyventi kitaip, tačiau ar šis scenarijus jums tinka?

Jei jums atrodo, kad „viską nešate ant savo pečių“, o jūsų partneris jums visai nepadeda, laikas apie tai pasikalbėti, nelaukiant, kol baigsis jūsų kantrybė.

ABU IGNORUOJATE SEKSUALINIŲ SANTYKIŲ PROBLEMAS

Daugeliui porų pavyksta nepastebėti „dramblio kambaryje“ – intymių santykių klausimo, kuris ilgą laiką būna nesprendžiamas. Galbūt vienas iš partnerių nenori seksualinių santykių? Galbūt abu?

Pirmuoju atveju yra didelė rizika, kad antrasis partneris pradės ieškoti būdų, kaip patenkinti savo poreikius kažkur kitur ir su kuo nors kitu. Antra, svarbu suprasti, kokie jūsų santykiai yra apskritai. Deja, ši tema, daugelio porų tarpe, vis dar laikoma „nepatogia“, tačiau kuo greičiau pradėsite apie tai diskutuoti, tuo didesnė tikimybė išsaugoti savo sąjungą.

JŪS ESATE PERNELYG PATOGŪS VIENAS KITAM

Atrodytų, kas gali būti tame blogo – ar ne to mes visi siekiame? Taip ir ne. Problema ta, kad kai jaučiamės visiškai patogiai – atsipalaiduojame ir visai nustojame stengtis. Mes nebedirbame ties santykiais, neinvestuojame į juos, o tiesiog plaukiame pavėjui.

Itin svarbu nuolatos augti bei tobulėti – tiek atskirai, tiek kartu kaip porai. Ir tai, pirmiausia, reiškia atvirą poros dialogą visomis temomis.


Taip pat skaitykite:

Išeiti iš AMP versijos