79 metai poroje: dvi tvirtos santuokos paslaptys

Ilgaamžė pora 79 metai

Daugelis porų per ilgus bendro gyvenimo metus sukūrė tam tikras taisykles, kurios padeda išlikti kartu ir išlaikyti meilę ilgus metus. Net ir šis paprastas patarimas – nesiginčyti per nesutarimus, o duoti vienas kitam laiko pagalvoti – santuoką gali sustiprinti. Tuo įsitikinusi iki šiol įsimylėjusi 100 metų amžiaus ilgaamžių pora iš Ohajo (JAV).

Tvirta santuoka: 79 metai poroje

Viskas jiems prasidėjo 1941 m. Tada bažnyčioje jauna June, atsigręžusi į galiniuose suoluose sėdinčius žmones, pamatė Hubertą ir jam nusišypsojo. Ji iškart įsimylėjo jaunuolio grožį, o jis jau suaugus prisipažino, kad net neįsivaizduoja, kaip būtų susiklostęs jo gyvenimas, jei ši mergina nebūtų nusišypsojusi.

June ir Hubertas Malikote buvo pažįstami 81 metus, o susituokę jau daugiau nei 79 metus. Jie įvardijo dvi tvirtos santuokos paslaptis: visada bučiuojasi prieš miegą ir skiria laiko vienas kitam, kai kyla nesutarimų. Dėl šių dalykų pora susitarė ankstyvoje santykių stadijoje, rašo „The Washington Post“.

Ilgametė pora rekomenduoja niekada nekritikuoti vieni kitų ir neleisti įvairiems nesusipratimams virsti visaverčiais ginčais darant bendravimo pertraukėles nuo kelių minučių iki valandos ar net dviejų. Per šį laiką galima daug ką pagalvoti, o emocijos, kurios dažnai lemia ne pačius geriausius sprendimus, nuslūgsta. Po to galite aptarti problemą. Tuo pačiu Hubertas pažymėjo, kad kiekvieną kartą, kai June šypsosi, visi sunkumai išnyksta. Pora pabrėžia, kad nė vienas sutuoktinis niekada nedarytų to, kas galėtų pakenkti kitam.

Daugelis porų sako, kad viena iš tvirtos santuokos paslapčių – neužmigti susipykus. Tai pakartoja Malikote poros taisyklę. Jie niekada neina miegoti be bučinio, o tai leidžia išlaikyti švelnumą santykiuose net ir po 79 bendro gyvenimo metų.

Kai June ir Hubertas Malicot susituokė, jiems buvo tik 20 metų. Įdomu tai, kad įsimylėjėliai gimė tą patį mėnesį ir 2022-ųjų vasarą abu atšventė 100 metų jubiliejų.

Exit mobile version