Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

8 dalykai, kuriems esate per senas (ir tai yra puiku!)

Džiaugiuosi, kad senstu. Aš praleidau per daug laiko bandydama „perdaryti“ save. Išmokau nebarti savęs už klaidas. Aš per ilgai jaudinausi dėl žilų plaukų ir raukšlių. Aš nustojau dažyti plaukus daugiau nei prieš metus. Nemeluosiu: vis dar nerimauju dėl raukšlių. Bet aš mokausi priimti save tokią, kokia esu.

Mano protas atsisako pripažinti, kad man 52 metai. Aš vis dar jaučiuosi lyg 31-erių. Tačiau mano kūnas puikiai perteikia išgyventų metų skaičių. Laikas keičia žmogų ir aš manau, kad lengviau priimti šiuos pokyčius, nei su jais kovoti. Yra dalykų, kuriems esu per sena. Ir džiaugiuosi, kad man nebereikia to daryti.

kitu nuomone

TYLĖTI

Niekas neprivers manęs pasilaikyti savo nuomonę jei matau neteisybę ar ją jaučiu. Anksčiau gyniau nepelnytai įžeistų interesus, bet gėdijausi kovoti už save. Bet jei šiandien kas nors išdrįs mane nepelnytai kritikuoti ar pažeisti mano teises, leisiu jam neabejoti – aš jį pastatysiu į jo vietą.

RŪPINTIS KITŲ NUOMONE

Neseniai su vyru pusryčiavome prabangioje kavinėje. Prie gretimo stalo sėdėjo keturios moterys. Jos visos atrodė nepriekaištingai – lyginant su jomis, aš atrodžiau kaip tikra nevala. Kelias sekundes panikavau. Gal turėčiau išsitrinkti plaukus ar bent jau apsivilkti naujus džinsus? Ką šios nepriekaištingos moterys pamanys apie mane? Tačiau laiku pasakiau sau: „Užteks! Jų nuomonė nepakeis dieviško omleto su avokadu skonio. Kodėl mano nuotaika turėtų sugesti dėl to, ką nepažįstami žmonės mano apie mano išvaizdą?“

pomegiai 1

GĖDYTIS DĖL SAVO POMĖGIŲ

Nebeturiu jokių „slaptų malonumų“. Tiesiog turiu savo įprastus pomėgius. Ir tegul kas nors juos laiko kvailais ar nepakankamai protingais. Kodėl turėčiau slėpti, kad man patinka Lady Gaga? Arba jaustis kalta dėl pomėgio lengviems detektyvams? Aš to nesigėdysiu.

DĖVĖTI NEPATOGIUS BATUS

Aš atsikračiau gražių, bet nepatogių batų. Nebenoriu nejaukiai jaustis dėl aukštų kulnų ir nuolat besitrinančių nuospaudų. Man taip pat nesvarbu, ar kojinės tinka prie batų. Jei kartais tinka – to pakanka.

TEISINTIS DĖL NETVARKOS NAMUOSE

Ar žinai, kodėl šiandien mano namuose netvarka? Nes šiandien nenoriu tvarkytis. Ir neatsiprašysiu už tai. Taip, aš šiek tiek neorganizuota ir net netvarkinga. Bet tokioje aplinkoje jaučiuosi patogiai.

KAUPTI NEREIKALINGUS DAIKTUS

Nežinau, kiek laiko kovoju su nereikalingais daiktais, bet jie vis tiek atsiranda. Nepatikusios dovanos, kelionių suvenyrai, drabužiai, kurių nedėvėsiu, buitinė technika, kurios niekas nenaudoja. Mano tikslas yra atsikratyti bent pusės daiktų, kurie stūkso mūsų namuose. Visa tai galima parduoti, atiduoti tiems, kuriems to reikia, paaukoti labdarai ar tiesiog išmesti.

LEISTI LAIKĄ SU NEĮDOMIAIS ŽMONĖMIS

Aš visą laiką eidavau pietauti su pora kolegų, kurie, prisipažįstu, manęs nelabai mėgo. Jie yra pikti ir nervingi, mes neturime bendrų interesų. Mes tiesiog dirbame kartu. Kartą jie ginčijosi dėl sporto, politikos ar kažkokio projekto. Pažvelgiau į situaciją iš šalies ir pagalvojau: “Ką aš čia veikiu?” Nuo tos dienos aš nustojau valgyti su jais. Gyvenimas per trumpas, kad būtų švaistomas nemaloniems žmonėms.

leisti laika

KIEKVIENAME SUTIKTAME IEŠKOTI KO NORS GERO

Žinoma, jei norite, galite rasti ką nors gero net niekše. Daugelis žudikų buvo pavyzdingi tėvai ar mylintys sūnūs, tačiau tai jų neišteisina. Jei žmogus daro ką nors blogo, nereikia ieškoti jame kažko pozityvaus. Su amžiumi tai supranti ypač aiškiai.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai