Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Harmoningų poros santykių paslaptis

Frazę „harmoninga pora“ daugelis supranta gana vienpusiškai: partneriai tinka vienas kitam, palaiko puikius santykius, galų gale gerai atrodo vienas šalia kito. Bet visa tai nevisiškai atspindi koncepcijos esmę.

Poros santykių paslaptys

O kaip tada siekti šios harmonijos santykiuose, jei nežinai, kas tai yra ir kaip ją pasiekti?

Padėti atsakyti į šį klausimą gali psichologai, kurie nustatė pagrindinius penkis aspektus, lemiančius harmoningus santykius:

  1. Abipusė pagarba. Tai yra viena iš pagrindinių stiprios poros sąjungos sąlygų. Jei vienas partneris nėra pasirengęs ar nenori priimti kito tokio, koks jis yra, susitaikyti su jo trūkumais ir charakterio ar elgesio bruožais, tokia sąjunga netaps emociškai stipri ir visokeriopai harmoninga.
  2. Noras atvirai kalbėtis su partneriu. Psichologų teigimu, gebėjimas rasti bendras pokalbio temas, kurios domina abu partnerius yra ypatingai svarbi kiekvienos poros jungiamoji dalis. Tačiau dar svarbiau yra mokėti nuoširdžiai išklausyti bei išgirsti mylimąjį. Apsimetimas, kad jus domina partnerio išsakomos mintys, yra viena iš melo rūšių, kuri neduoda nieko gero bei naudingo tolimesniems poros santykiams.
  3. Noras būti vieninga komanda. Tai atspindi atsakomybės pasiskirstymas namuose, nuoširdus rūpinimasis vienas kitu ir savęs kaip visumos jausmas. Pamenate muškietininkų šūkį: „Vienas už visus ir visi už vieną“? Kažkas panašaus slepiasi tvirtų ir nepažeidžiamų sutuoktinių santykių užkulisiuose.
  4. Humoro jausmas. Harmoninguose santykiuose būtina ne tik grožėtis vienas kito fiziniu ar emociniu grožiu, bet ir gebėti pajuokauti apie esamus trūkumus tiek vienas kito asmenyje, tiek ir kasdieninio gyvenimo rutinoje.
  5. Pasitikėjimas. Poroje, kurioje nėra absoliutaus pasitikėjimo vienas kitu, nėra ir laimingos ateities. Abejonė gali užgožti net didžiausią meilę.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *