Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kaip kovoti su negatyvumo šaltiniais mūsų gyvenime: 3 patarimai

Žmonės yra socialios būtybės. Tačiau kartais aplinka trukdo mums tobulėti, įgyvendinti savo svajones ir gyventi tokį gyvenimą, koks, mūsų manymu, yra teisingas. Kaip rasti neigiamos įtakos šaltinius ir juos neutralizuoti?

Negatyvumo šaltiniai mūsų gyvenime

Mus supantys žmonės daro mums didelę įtaką. Dažnai to net nepajaučiame, nes ši įtaka įsitvirtina per tam tikrą laiką… Ar gyvenate tarp išlaidžių žmonių? Didelė tikimybė, kad išleidžiate viską, ką uždirbate. Ar jus supa žmonės, kurie neskaito? Tikėtina, kad ir jūs to nedarote.

Aplinkiniai žmonės subtiliai pastūmėja mus tam tikra kryptimi, kol staiga suvokiame, kad nepaaiškinamai atsidūrėme vietoje, kurioje atsidurti nė neplanavome. Norint išvengti tokių nemalonių netikėtumų, naudinga užduoti sau kai kuriuos klausimus.

KLAUSIMAI, PADEDANTYS SUVOKTI, KAIP APLINKINIAI ŽMONĖS MUS VEIKIA

Su kuo bendrauju?

Pagalvokite, su kuo ir kaip dažnai bendraujate. Pabandykite įvertinti, kokią įtaką jums daro kiekvienas jūsų aplinkos žmogus.

Kokią įtaką man daro pažįstami žmonės?

Tai svarbus klausimas, kurį sudaro daug kitų klausimų:

Ką jie skatina mane daryti?

Ko jie skatina mane klausytis?

Ką jie skatina mane skaityti?

Kur jie skatina mane eiti?

Apie ką jie skatina mane galvoti?

Kaip jie skatina mane kalbėti?

Kaip dėl jų jaučiuosi?

Ką jie skatina mane sakyti?

Svarbu atidžiai išanalizuoti, kaip jie jus veikia, atsižvelgiant į teigiamą ir neigiamą įtaką.

Ar tai normalu?

Galbūt visi, su kuriais bendraujate, daro jums teigiamą įtaką ir suteikia energijos. Tačiau kartais ant šakos būna ir supuvusių obuolių. Todėl siūlau objektyviai įvertinti aplinką. Ar visi, kuriuos pažįstate, veda jus ta kryptimi, kuria norite eiti? Be abejo, lengviausia yra ignoruoti šias įtakas. Vis tik, nežinojimas yra blogiausia politika, o žinojimas – geriausia.

Lengviausia leisti, kad išorinė įtaka formuotų mūsų gyvenimą, pasiduoti spaudimui ir atsiduoti srautui. Tačiau kyla klausimas: ar galime tapti tuo, kuo iš tikrųjų norime tapti?

BŪDAI, KAIP ELGTIS SU TAIS, KURIE TRUKDO JUDĖTI Į PRIEKĮ

 

Nustokite bendrauti

Tai nelengvas sprendimas, tačiau kai kuriais atvejais kitos išeities nėra. Kartais būtina priimti šį sunkų sprendimą, kad kartą ir visiems laikams pašalintumėte neigiamą poveikį ir išsaugotumėte savo gyvenimo kokybę.

Apribokite bendravimą

Daugiau laiko praleiskite su tais, kurie daro teigiamą įtaką, ir mažiau su tais, kurie daro neigiamą. Lengviau elgtis priešingai, tačiau nepakliūkite į šiuos spąstus. Apibrėžkite savo vertybes ir prioritetus. Laiko turime nedaug, todėl turėtume stengtis jį išmintingai investuoti.

Išplėskite savo pažinčių tinklą

Tai yra pirmas dalykas, į kurį turėtumėte sutelkti dėmesį. Susitikite su sėkmingais žmonėmis, pakvieskite juos pietų ir paklauskite, kaip jie pasiekė aukštų rezultatų ir kas lėmė jų sėkmę.

Tai ne tik finansinė sėkmė. Galite sužinoti, kaip būti laimingais santuokoje, tapti gerais tėvais, pagerinti sveikatą ir plėtoti dvasinį gyvenimą. Bendraudami su sėkmingais žmonėmis pradėsite pritraukti sėkmę ir daryti teigiamą įtaką pažįstamiems žmonėms – jie taip pat taps sėkmingesni.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *