Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kaip sužinoti, ar partneris man tinka: 4 svarbiausi klausimai – pasitikrinkite

Vyrai ir moterys visais santykių etapais – nuo pirmojo pasimatymo iki sužadėtuvių – svarsto, ar tikrai sutiko idealų partnerį. Būsimoji uošvė ar uošvis taip pat būtinai paklaus: „Kodėl esate įsitikinęs, kad mano vaikas yra tas, kurio ieškote?” Draugas vestuvių dieną vis tiek patikslins: „Ar tikrai nori su juo/ja praleisti visą likusį gyvenimą?” Kokį atsakymą pateiktumėte kitiems ir, dar svarbiau, sau pačiam? Kaip sužinoti, kad sutikote tinkamą partnerį? Šiame straipsnyje rasite atsakymus, į ką vertėtų atkreipti dėmesį.

Ar partneris man tinka?

Turbūt ne vienas iš mūsų yra susidūręs su poromis, kurios yra laimingos savo santykiuose ir nori būti kartu, tačiau visiškai negali paaiškinti, kodėl. Žinoma, meilės neįmanoma apibūdinti žodžiais, todėl ją lengva supainioti su troškimu, aistra ar draugyste… Todėl nieko stebėtino, kad į šį klausimą taip sunku atsakyti.

Vis tik, visos šios poros turi vieną bendrą bruožą. Visi vyrai ir moterys, kurie siekė tęsti savo santykius, buvo jais visiškai ar beveik visiškai patenkinti. Tai reiškia, kad abu partneriai gavo būtent tai, ko tikėjosi iš santykių ir ko jiems reikėjo. Tai dažnai yra pagrindas jausmui „ko man reikia”, kurį jaučiame, bet negalime išreikšti. Tai taip pat vienas iš harmoningų romantiškų santykių požymių. Kaip šis pasitenkinimas gali padėti mums suprasti, kad ruošiamės susieti savo gyvenimą su tinkamu žmogumi?

Klausimai, į kuriuos būtina atsakyti

ĮVERTINKITE, AR JUMS VISKAS TINKA/PATINKA

Tai gali būti sudėtinga. Kad būtų paprasčiau, rekomenduoju suskirstyti santykius į kelias kategorijas: seksas, finansai, emocijos, bendravimas ir pan. Tada įvertinkite, kiek esate patenkinti kiekviena kategorija.

Jei jus tenkina absoliučiai visi punktai – sveikiname! Tikrai radote tai, ko ieškojote. Jei dar nesate patenkinti visais elementais – nesijaudinkite. Pagalvokite apie tai, galbūt laikui bėgant rasite būdą, kaip susitaikyti su esama situacija arba ją pakeisti.

Santykiai - ar žmogus man tinka

PAKLAUSKITE SAVĘS, KAS BUVUSIUOSE SANTYKIUOSE BUVO GERIAU, NEI YRA DABAR 

Jei buvusiuose santykiuose dėl ko nors jautėtės geriau nei dabar, aptarkite tai su partneriu. Visada verta pasikalbėti apie tai, ko norite ir ko tikitės. Tačiau gali būti, kad ir jūs tiksliai nežinote, ko norite. Tokiu atveju svarbu tiesiog pradėti pokalbį. Nėra nieko toksiškiau, kaip slapčia lyginti buvusius ir dabartinius santykius.

AR GALITE ĮSIVAIZDUOTI, KAD SUTIKSITE DAR GERESNĮ/TINKAMESNĮ PARTNERĮ?

Čia galioja taisyklė: jei jaučiate, kad kuris nors jūsų santykių momentas neatitinka lūkesčių, pasikalbėkite apie tai su partneriu. Netylėkite ir neslėpkite nepasitenkinimo.

PAGALVOKITE APIE TAI: GALBŪT JUMS REIKIA PADIRBĖTI SU SAVIMI?

Jei negalite nustatyti, kas jums nepatinka santykiuose, bet esate jais nepatenkintas, tai dažniausiai reiškia, kad dar nežinote, ko iš jų norite. Sutikite, kad labai sunku gauti tai, ko norite, jei nežinote, ko norite.

Pabandykite apie tai pagalvoti ir suprasti, kaip jūs suvokiate patrauklius santykius ir gerą santuoką. Ir ko, jūsų manymu, trūksta, kad pasiektumėte šį rezultatą.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 5 / 5. Balsų skaičius: 1

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *