Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kas yra laimė? 5 jūsų šuns patarimai

Pasitinka mus prie slenksčio, pralinksmina, kai mums to reikia… Šunys tiesiog džiaugiasi galėdami būti su mumis. Todėl jie mums tikrai pasakys (savaip), kas yra laimė, jei tik atidžiai juos stebėsime.

Šunys yra sukurti laimei. Kažkas juos verčia vizginti uodegą, laižyti mums nosį, žiūrėti mums į akis ir sakyti „aš tave myliu” daugeliu kitų būdų – nepaisant to, kas vyksta aplinkiniame pasaulyje.

Akimirką pamąstykime. Ar džiaugiamės atsibudę ryte, ypač rudenį, kai šalta ir nejauku? Tikriausiai nelabai. O šunys – visiškai priešingai. Jie blaškosi po namus ir džiūgauja, tarsi būtų sudaryti vien iš džiaugsmo…

Taigi, kas yra laimė? Ko šunys gali mus išmokyti?

Ko galime pasimokyti iš šunų

Penkios laimės paslaptys, kurių galime pasimokyti stebėdami savo augintinius

Dėkingumas

Šunys gyvena šia akimirka. Jie negalvoja apie orą lauke ir apie tai, kas nutiks, kai bus dar šalčiau. Jie taip pat negalvoja apie laimę. Jie tiesiog žino, kad atsibudę pamatys mus. Ir tai juos džiugina. Šuns požiūriu, dėkingumas yra pakankama priežastis būti laimingam.

 

Judėjimas

Rytinis pasivaikščiojimas – dar viena tikro entuziazmo priežastis. Jie mėgaujasi bėgimu, judėjimu ir laisve. Mankšta lauke yra gerai žinomas būdas pakelti jų nuotaiką. Galbūt ir mes turėtume tai išbandyti?

Šuo ir aš

Savęs priėmimas

Šuns negalima pagauti prie veidrodžio svarstant, kaip būti gražesniam. Jie visiškai priima save tokius, kokie yra ir yra laimingi. Ir štai jie šokinėja aplink, kad parodytų, jog yra pasirengę kartu su mumis keliauti į pasaulio pabaigą! Jiems tikrai nerūpi, kaip jie atrodo.

 

Smalsumas

Jie nuolat šmirinėja ir nepraleidžia progos pasišniukštinėti, net jei ten jau buvo tūkstantį kartų. Jie visada ieško ko nors naujo. Kas būtų, jei ir mes visada būtume pasirengę nustebti ir nuolat ieškotume ko nors naujo? Argi negalėtume lengviau suprasti, kas yra laimė?

 

Bendravimas

Šunys niekada „neužsidaro vieni“. Jie žino, kaip svarbu bendrauti su aplinkiniais žmonėmis, su mumis ir mūsų šeima, su kitais šunimis, su praeiviais. Paprastai jie bando užimti vietą šalia mūsų, o dar geriau – užlipti ant mūsų. Čia taip pat galima daug ko išmokti!

Mūsų augintiniai

Jei vienas iš žmogaus gyvenimo tikslų yra tapti laimingesniam, verta stebėti šunis. Atrodo, tarsi šiose nuostabiose būtybėse būtų įdiegta speciali laimės programa. Jie ne tik padeda pakelti nuotaiką, kai mums liūdna. Tai, ko išmokstame juos stebėdami, gali padaryti mus šiek tiek laimingesnius kiekvieną dieną.


Taip pat skaitykite:

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *