Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Tėvo laiškas dukrai apie jos būsimą vyrą

Psichologas Kelly Flanagan rašo laiškus savo dukrai apie viską pasaulyje – tarsi žinutes butelyje su išmintingais patarimais ateičiai. Štai vienas iš populiariausių jo laiškų, kurį jo tinklaraštyje perskaitė tūkstančiai skaitytojų.

Tėvo laiškas dukrai

Mergaite, neseniai su tavo mama kažko ieškojome „Google„. Reaguodama į tai, paieškos sistema atsitiktinai sudarė populiariausių pasaulyje paieškų sąrašą. Sąrašo viršuje buvo „Kaip išlaikyti vyrą”.

Ši užklausa mane atbaidė. Perskaičiau kelis iš begalės straipsnių apie tai, kaip visada būti seksualiai, kada geriausia paduoti jam alaus, o kada sumuštinį ir kaip padaryti savo vyrą protingesnį ir šaunesnį.

Buvau įsiutęs.

Mažoji mergaite, tai netiesa – niekada neturėjai ir neturėsi užduoties „išlaikyti vyrą”.

Mergaite, tavo vienintelė užduotis – prisiminti, kad esi verta gero vyro meilės. Saugok šį pasitikėjimą giliai savo sieloje, kad jo nesunaikintų atstūmimas, praradimai ir savanaudiškumas, su kuriais visi susiduriame gyvenimo kelyje. (Jei prisiminsi, kad ne tik tu, bet ir bet kas kitas yra vertas pagarbos ir meilės, savo gyvenimo kovą galėsi laikyti laimėta. Bet tai jau kito laiško tema).

Jei tikėsi, kad esi vertinga pati savaime, pritrauksi vyrą, kuris sugebės tave įvertinti ir kuris norės praleisti savo vienintelį gyvenimą vis labiau tave įsimylėdamas.

Mergaite, noriu papasakoti tau apie vyrą, kurio nereikia stabdyti, nes jis pats norės būti šalia tavęs.

Man nerūpi, ar jis prie stalo tinkamai laiko alkūnes, jei tik nenuleidžia akių nuo tavo nosies, kai juokingai ją kraipai ir juokiesi.

Man nerūpi, ar jis moka žaisti golfą, jei tik gali žaisti su vaikais, kurių susilauksite, ir pastebėti, tai su džiaugsmu, tai su susierzinimu, kokie jie panašūs į tave.

Man nerūpi, koks jis vyriškas…

Kol jis turi jėgų suteikti tau emocinės stiprybės.

Mane mažiausiai domina, už ką jis balsuoja per rinkimus, jei jis gerbia tave jūsų namuose ir giliai savo širdyje.

Man nerūpi jo odos spalva – jei jis jūsų bendro gyvenimo drobę padengs kantrybės, gebėjimo aukotis vienas dėl kito, pažeidžiamumo ir švelnumo spalvomis.

Man nesvarbu, kokios religijos jis buvo auklėjamas, o gal jis augo nereligingoje šeimoje, jei tik žinos, kad gyvenime yra šventų dalykų, ir žinos, kad kiekviena gyvenimo minutė ir kiekviena gyvenimo su tavimi minutė yra šventa.

Paskutinis dalykas, mergaite: jei savo kelyje sutiksi tokį vyrą ir jis neturės nieko bendro su manimi, mes vis tiek turėsime svarbiausią bendrą dalyką pasaulyje – TAVE.

Nes, galiausiai, vienintelis dalykas, kurį turėtum daryti, kad jį „išlaikytum”, yra būti savimi.

Būti žmogumi, kurį mylėsiu amžinai,

Tėtis

Zinute visoms moterims

Žinutė visoms moterims

„Šį laišką parašiau savo dukrai, bet noriu jį skirti kiekvienai suaugusiai moteriai, kurią sutikau savo kelyje”, – kreipiasi Kelly Flanagan į savo tinklaraščio skaitytojas. – Moterims, kurios niekada negirdėjo šių žodžių iš savo tėvo.

Ją taip pat parašiau šiandieninei berniukų kartai – būsimiems vyrams, kuriems reikia išgirsti apie tikrai svarbius dalykus. Ar mano mergaitė sutiks mylintį gyvenimo draugą, priklauso nuo to, ar bent vienas iš jūsų nepamirš šių svarbių dalykų. Aš meldžiuosi už jus.”

Tevas ir dukra


Taip pat skaitykite:

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Komentarai 1

  1. sužinokite says:

    Labai šaunus laiškas, tikiuosi, kad visos mergaitės ir merginos išgirs šitą žinią.. Svarbiausia jaustis mylimai, daryti tai, ką mėgsti daryti. Jei mėgsti šokti ir sodinti gėles – valio, taip ir daryk. Jei mėgsti eiti į žygius, keliauti, nesivaikyk vaikino ir daryk ką nori. Gyvenimas trumpas rištis prie vyro.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *