Kita

Reklaminiai tentai – Kada ir kokio tipo tentus verta pasirinkti?

Dažnai užsisakinėjame spaudos gaminius net neapgalvodami kokios spaudos ar naudojamų medžiagų savybės mums yra svarbios. Tikriausiai todėl dažnai susiduriama su per didelės ar itin mažos kainos pateikimu, aišku, nekalbant, kad poreikių neišsiaiškinimas baigiasi per trumpu tarnavimo laikotarpiu ar kokybės praradimu.

Reta spaudos įmonė bandys detaliai išsiaiškinti jūsų poreikius, išsikeltus lūkesčius ar problemos svarbumą jūsų situacijoje. Neturint pakankamai duomenų apie esamą poreikį dažnai stengiamasi pateikti kuo geresnį, tiksliau – pigesnį pasiūlymą taip priviliojant klientą rinktis skaniausiai atrodantį pasiūlymą, nors žinoma, kad reikėtų rinktis pasiūlymus, turinčius geriausią kainos ir kokybės santykį.

Taigi, paanalizuokime kokie reklaminiai tentai tiktų labiausiai pagal išsikeltus reikalavimus pasiūlymo pateikimui.

Tarnavimo laikas

Vieniems reklaminiai tentai turi tarnauti vos kelis mėnesius, kitiems daugiau nei penkerius metus. Nuo tarnavimo laikotarpio priklauso ir medžiagų kokybė bei spaudos tipas. Jei užtenka, kad tentas tarnautų tik keleta mėnesių ar metus jums pilnai užtektų pvc laminuoto tento su solventine spauda, kuris yra vienas pigiausių trumpalaikiam naudojimui skirtų reklamos sprendimų. Galvojant reklamą naudoti ilgesnį laiką, tai yra daugiau nei metus, rekomenduojama rinktis lietą interjerinį tentą, padengtą UV ar lateksine spauda, atsparia blukimui bei kitoms lauko sąlygoms – šie reklaminiai tentai pakankamai tvirti ir galintys atlaikyti net pačius didžiausius šalčius ar vėją.

Aplinka

Reklaminiai tentai planuojami montuoti patalpose ar lauke? Tai svarbu žinoti norint pasirinkti tinkamus tentus. Tentai naudojami vidaus sąlygomis turi būti kokybiški ir estetiškai atrodyti komercinių patalpų interjere – tam dažniausiai yra siūlomi lieti tentai. Jų matinis ir lygus paviršius pagerina spalvų įsisavinimą bei į bendrą interjero vaizdą įnešą estetikos dvelksmą. Lauko sąlygoms skirtų tentų asortimentas žymiai gausesnis – pradedant nuo įprasto jau minėto pvc laminuoto tento, lieto tento ir baigiant ties perforuotais mesh tentais, kurie skirti naudojimui vėjuotose vietose, dažnai eksploatuojami statybų aikštelėms uždengti.

Matomumas

Kiek toli jūsų tentas bus nuo esančio žmonių srauto? Naudojant mažus tentus arti lankomų vietų ar arterinių gatvių medžiagoms kažkokių kriterijų nėra, tačiau spauda bet kokiu atveju turėtų būti kuo ryškesnė ir ilgaamžiškesnė. Nusprendus gaminti didelį tentą tikrai geriau patartina rinktis lietą tvirtą tentą, kuris yra pritaikytas įvairioms lauko sąlygoms. Na tiesą sakant, juk neverta taupyti prarandant kokybę ypač naudojantis tokiais reklamos gaminiais. Tikimės, kad visi perskaitę šias rekomendacijas rasite pilnai savo poreikius patenkinančius reklaminius tentus.

Reklama: http://www.spalvotareklama.lt

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: