Šauktinių sąrašai 2021

sauktiniu sarasai 2021

sauktiniu sarasai 2021

Skelbiame 2021 metų šauktinių sąrašą

Šauktinių sąrašai 2021 metams jau sudaryti. Juose įtraukti 38177 18–23 metų jaunuolių pavardės. Į tarnybą įvairiuose Lietuvos kariuomenės daliniuose bus pašaukti 3828 karo prievolininkai. Galutiniai šauktinių sąrašai bus paskelbti maždaug po savaitės (vėliausiai iki sausio 18 d.). Prie kiekvienos pavardės bus nurodytas ir tikslus terminas, iki kada reikia susisiekti su paskirtu regioniniu karo prievolės ir komplektavimo padaliniu. Šauktinius planuojama skiepyti nuo koronaviruso.

Kaip sudaromas šauktinių sąrašas?

Šauktiniu sąrašo sudarymo tvarka (© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija)

Koks šauktinių atlyginimas? Ar mokamos išmokos šauktiniams?

Nuo 2021 m. sausio 1 d. didėja ir išmokos kariams. Gerai atlikę tarnybą šauktiniai, pasirinkę ją atlikti savo noru, iš viso galės gauti kiek didesnę nei 3200 eurų išmoką. O turintiems nepilnamečių vaikų yra skiriama 60 eurų išmoka per mėnesį už kiekvieną vaiką.

Daugiau informacijos informacinėje lentelėje:

Pinigines išmokos šauktiniams 2021 (© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija)

2021 metų šauktinių tarnybos vietos

Šauktinių tarnybos vietos 2021 (© Lietuvos Respublikos krašto apsaugos ministerija)

Kada prasidės tarnyba?

Patys pirmieji nuolatinės privalomosios pradinės karo tarnybos kariai tarnybą pradės kovo pabaigoje, paskutinieji – lapkričio pabaigoje. Daugiausiai į tarnybos vietas numatoma pašaukti birželio ir liepos bei spalio ir lapkričio mėnesiais, tada į dalinius atvyks daugiau nei 3000 karių.

 

Exit mobile version