Naujas Linkolno universiteto profesoriaus Danielio Milso (Daniel Mills) atliktas tyrimas patvirtina tai, ką daugelis šunų šeimininkų galbūt intuityviai pastebėjo: šunys mieliau keliauja elektriniais automobiliais. Tyrimo duomenimis, elektriniuose automobiliuose važiuojantys šunys rodo mažiau streso požymių nei važiuojantys dyzeliniais automobiliais. Taip yra dėl geresnės garso izoliacijos ir mažesnės elektromobilių keliamos vibracijos.
Tačiau tai dar ne viskas. Vis daugiau automobilių gamintojų, tokių kaip NIO, „Smart“ ir „ Tesla“, savo elektromobiliuose įrengia specialų „šunų režimą“. Šis režimas leidžia palaikyti komfortišką temperatūrą salone, net kai šeimininkų nėra automobilyje, pavyzdžiui, einant į parduotuvę. Čia elektromobiliai turi neginčijamą pranašumą.
Elektromobilis gali būti puikus pasirinkimas, kurį įvertinsite ne tik jūs, bet ir jūsų keturkojis draugas
Elektromobiliai gali ilgą laiką palaikyti komfortišką salono temperatūrą, nedarydami įtakos ridai. Naujausi ADAC atlikti „Tesla Model Y“ bandymai parodė, kad net karštą dieną oro kondicionavimo sistema gali veikti iki 8 valandų, sunaudodama tik 64 km ridos. Palyginimui, automobilyje su vidaus degimo varikliu oro kondicionierius sunaudotų gerokai daugiau degalų.
Taigi elektromobiliai ne tik užtikrina patogesnes ir saugesnes gyvūnų vežimo sąlygas, bet ir yra ekonomiškesni energijos sąnaudų požiūriu. Jei esate šuns šeimininkas ir planuojate įsigyti naują automobilį, elektromobilis gali būti puikus pasirinkimas, kurį įvertinsite ne tik jūs, bet ir jūsų keturkojis draugas.
mano šunys neskiria kokiu kūru varomi automobiliai, tik abu nori sėdėt priekinėj sėdinėj arba už vairo. Ir dėl to pešasi amžinai.