„Google“ pristatė „Chrome“ naršyklės atnaujinimų rinkinį, skirtą tiek individualiems naudotojams, tiek įmonėms. Daugiausia dėmesio skiriama naudojimo patogumui didinti ir darbo eigai kompiuteriuose, „Android“ ir „iOS“ įrenginiuose supaprastinti.
Viena iš pagrindinių atnaujinamų funkcijų – „Chrome“ skirtukų grupavimo funkcija. Anksčiau naudotojai galėjo rankiniu būdu išsaugoti ir sinchronizuoti šias grupes įvairiuose įrenginiuose. Dabar „Google“ leidžia įjungti automatinį sinchronizavimą – nesvarbu, ar naudojate stalinį kompiuterį, „Android“ telefoną, ar „iPhone“.
Šis sklandus perėjimas panaikina rankinio išsaugojimo rūpesčius ir užtikrina, kad jūsų mokslinių tyrimų projektai, pirkiniai ar atidaryti straipsniai būtų sklandžiai perkeliami iš vieno įrenginio į kitą. Taigi, jei temą tyrinėjate nešiojamajame kompiuteryje, vėliau galėsite paimti telefoną ir tęsti darbą ten, kur baigėte, su visais susijusiais skirtukais.
Šiuo metu „Google“ taip pat bando naują funkciją, kuri protingai pasiūlo tinklalapius, kuriuos galbūt norėsite peržiūrėti. Iš esmės „Chrome“ analizuoja skirtukus, kuriuos atidarėte viename įrenginyje, ir siūlo panašias svetaines, kurias galite atidaryti kituose įrenginiuose.
Pavyzdžiui, „Chrome“ gali pasiūlyti atidaryti tą pačią naujienų svetainę, kurią skaitėte staliniame kompiuteryje, naujame skirtuke telefone. Tai skirta naudotojams, kurie per dieną naudoja kelis įrenginius. Daugiau nebereikės žymėti žymeklių ar karštligiškai ieškoti savo istorijos – tiesiog pasikliaukite „Chrome“ siūlomais pasiūlymais ir tęskite darbą ten, kur baigėte.
Pereinant prie verslo reikalų, „Chrome“ atnaujinimas skirtas „Google Workspace“ naudotojams. Yra visiškai nauja funkcija, kuri, atidarius naują skirtuką, rodo naudotojo dienos kalendorių.
Tai leis darbuotojams greitai patikrinti tvarkaraščius arba pasiekti virtualius susitikimus, nepaleidžiant visos kalendoriaus programos. Pasak „Google“, ši funkcija „Workspace“ naudotojams bus diegiama palaipsniui. Apskritai naujuoju atnaujinimu „Chrome“ papildoma kai kuriomis funkcijomis, kuriomis siekiama pagerinti asmeninių ir profesionalių naudotojų gyvenimo kokybę.
O jeigu man visiškai nereikia tų naujų funkcijų, a? Būtinai turiu būt paauglys, išsižiojęs lekiantis paskui kiekvieną naują, kad ir kvailą, naujovę? Man telefonas nėra nei draugas, nei mylimasis, tai tiesiog daiktas. Jau ir taip visokių paikų funkcijų yra, kurių nei prašiau, nei reikia. Taigi – stop. Ačiū, savo skirtukais rūpinkitės patys, aš irgi pats.