Sportas / Sveikata

5 požymiai, kad jūsų organizme daug toksinų

Ar kartais turite nepaaiškinamų simptomų ir negalite suprasti, kas juos sukelia? Ar kada pagalvojote, kad toksinais perkrautas jūsų kūnas taip pat gali signalizuoti, kad laikas apsivalyti?

Spuogai

Jei nesate paauglys ir neturite hormonų disbalanso, būkite tikri, kad netikėti spuogai rodo toksinų kaupimąsi. Ypač moterims, prieš menstruacijas ir jų metu. Tai yra spuogų atsiradimo priežastis – kūnas bando atsikratyti nereikalingų toksinų.

Blogas kvapas iš burnos

Valgant tam tikros rūšies maistą nemalonus burnos kvapas yra normalu. Jei tai jaučiama nuolat, ypač išsivalius dantis, tikėtina, kad visą tai kyla ne iš burnos, o iš virškinamojo trakto. Jūsų organizmas gali būti užterštas toksinais.

Vidurių užkietėjimas

Nuolatinė tuštinimosi problema, be skaidulų trūkumo, byloja apie virškinimo problemas ir toksinus. Virškinimo fermentams sunku virškinti įvairų, dažniausiai riebų ir nesveiką maistą. Kiekvienas kąsnis nesveiko maisto, tiesiogiai paveikia jūsų kūną.

Edema, pilka veido spalva

Pilka nesveika veido spalva, praradusi natūralų švytėjimą. Patinę skruostikauliai ir skruostai yra tikras vandens sulaikymo ir toksinų organizme ženklas. Paradoksalu, bet vandens sulaikymą jūsų organizme galima lengvai pagydyti. Padidinkite vandens suvartojimą iki mažiausiai 1,5 litro per dieną ir vėl turėsite natūralų rausvos odos atspalvį.

Nemalonus kūno kvapas

Jei net po dušo jaučiate, kad blogai kvepiate, vadinasi tai gali būti toksinai jūsų organizme. Organizmas tai išskiria per odą.

Stenkitės subalansuoti savo mitybą, padidinti suvartojamo vandens kiekį ir sumažinti alkoholinių gėrimų kiekį, kad jūsų kūnas greičiau išsivalytų. Rekomenduojama vartoti probiotikus, ypač esant vidurių užkietėjimui.


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: