Sportas / Sveikata

Europos futbolo čempionatas 2021

Birželio 11 - liepos 11 dienomis

2021 metų („UEFA Euro 2020“) Europos futbolo čempionato tvarkaraštis, šalys ir laikai. Sekite aktualias naujienas ir pranešimus. Atsisiųskite oficialią futbolo čempionato programėlę į savo telefoną.

Europos futbolo čempionatas 2021

Turnyrinė lentelė

UEFA EURO 2020 Europos futbolo čempionatas 2021 turnyrinė lentelė
UEFA EURO 2020 Europos futbolo čempionatas 2021 turnyrinė lentelė

Kada vyks Europos futbolo čempionatas 2021?

Nuo 2021 m. birželio 11 d., penktadienio, 24 komandos sužais 51 mačą. Rungtynės vyks 10 šalių (Italijoje, Danijoje, Rusijoje, Nyderlanduose, Anglijoje, Škotijoje, Ispanijoje, Vengrijoje, Portugalijoje ir Vokietijoje).

Grupės

A grupė (Roma / Baku):
Turkija, Italija (šeimininkai), Velsas, Šveicarija

B grupė (Kopenhaga / Sankt Peterburgas):
Danija (šeimininkai), Suomija, Belgija, Rusija (šeimininkai)

C grupė (Amsterdamas / Bukareštas):
Nyderlandai ( šeimininkai), Ukraina, Austrija, Šiaurės Makedonija

D grupė (Londonas / Glazgas):
Anglija (šeimininkai), Kroatija, Škotija (šeimininkai), Čekija

E grupė (Sevilija / Sankt Peterburgas):
Ispanija (šeimininkai), Švedija, Lenkija, Slovakija

F grupė (Miunchenas / Budapeštas):
Vengrija (šeimininkai), Portugalija (savininkai), Prancūzija, Vokietija (šeimininkai)

2021 m. Europos futbolo čempionato tvarkaraštis

Grupių rungtynės

Birželio 11 d., Penktadienis

A grupė: Turkija prieš Italiją (21:00, Roma)

Birželio 12 d., Šeštadienis

A grupė: Velsas prieš Šveicariją (15:00, Baku)
B grupė: Danija vs Suomija (18:00, Kopenhaga)
B grupė: Belgija vs Rusija (21:00, Sankt Peterburgas)

Birželio 13 d., Sekmadienis

D grupė: Anglija vs Kroatija (15:00, Londonas)
C grupė: Austrija vs Šiaurės Makedonija (18:00, Bukareštas)
C grupė: Nyderlandai vs Ukraina (21:00, Amsterdamas)

Birželio 14 d., Pirmadienis

D grupė: Škotija vs Čekija (15:00, Glazgas)
E grupė: Lenkija vs Slovakija (18:00, Sankt Peterburgas)
E grupė: Ispanija vs Švedija (21:00, Sevilija)

Birželio 15 d., Antradienis

F grupė: Vengrija vs Portugalija (18:00, Budapeštas)
F grupė: Prancūzija vs Vokietija (21:00, Miunchenas)

Birželio 16 d., Trečiadienis

B grupė: Suomija vs Rusija (15:00, Sankt Peterburgas)
A grupė: Turkija vs Velsas (18:00, Baku)
A grupė: Italija vs Šveicarija (21:00, Roma)

Birželio 17 d., Ketvirtadienis

C grupė: Ukraina vs Šiaurės Makedonija (15:00, Bukareštas)
B grupė: Danija vs Belgija (18:00, Kopenhaga)
C grupė: Nyderlandai vs Austrija (21:00, Amsterdamas)

Birželio 18 d., Penktadienis

E grupė: Švedija prieš Slovakiją (15:00, Sankt Peterburgas)
D grupė: Kroatija prieš Čekiją (18:00, Glazgas)
D grupė: Anglija vs Škotija (21:00, Londonas)

Birželio 19 d., Šeštadienis

F grupė: Vengrija vs Prancūzija (15:00, Budapeštas)
F grupė: Portugalija vs Vokietija (18:00, Miunchenas)
E grupė: Ispanija vs Lenkija (21:00, Sevilija)

Birželio 20 d., Sekmadienis

A grupė: Italija vs Velsas (18:00, Roma)
A grupė: Šveicarija vs Turkija (18:00, Baku)

Birželio 21 d., Pirmadienis

C grupė: Šiaurės Makedonija vs Nyderlandai (18:00, Amsterdamas)
C grupė: Ukraina vs Austrija (18:00, Bukareštas)
B grupė: Rusija vs Danija (21:00, Kopenhaga)
B grupė: Suomija vs Belgija (21:00) , Sankt Peterburgas)

Birželio 22 d., Antradienis

D grupė: Čekija vs Anglija (21:00, Londonas)
D grupė: Kroatija vs Škotija (21:00, Glazgas)

Birželio 23 d., Trečiadienis

E grupė: Slovakija prieš Ispaniją (18:00, Sevilija)
E grupė: Švedija prieš Lenkiją (18:00, Sankt Peterburgas)
F grupė: Vokietija prieš Vengriją (21:00, Miunchenas)
F grupė: Portugalija prieš Prancūziją (21:00) , Budapeštas)

Poilsio dienos birželio 24 ir 25 dienomis.

Aštuntfinalio rungtynės

Birželio 26 d., Šeštadienis

1: 2A prieš 2B (18:00, Amsterdamas)
2: 1A prieš 2C (21:00, Londonas)

Birželio 27 d., Sekmadienis

3: 1C prieš 3D / E / F (18:00, Budapeštas)
4: 1B prieš 3A / D / E / F (21:00, Sevilija)

Birželio 28 d., Pirmadienis

5: 2D prieš 2E (18:00, Kopenhaga)
6: 1F prieš 3A / B / C (21:00, Bukareštas)

Birželio 29 d., Antradienis

7: 1D prieš 2F (18:00, Londonas)
8: 1E prieš 3A / B / C / D (21:00, Glazgas)

Poilsio dienos birželio 30 ir liepos 1 dienomis.

Ketvirtfinalio rungtynės

Liepos 2 d., Penktadienis

QF1: 6 nugalėtojas vs 5 nugalėtojas (18:00, Sankt Peterburgas)
QF2: 4 nugalėtojas vs 2 nugalėtojas (21:00, Miunchenas)

Liepos 3 d., Šeštadienis

QF3: 3 nugalėtojas prieš 1 nugalėtoją (18:00, Baku)
QF4: 8 nugalėtojas prieš 7 nugalėtoją (21:00, Roma)

Poilsio dienos liepos 4 ir 5 dienomis.

Pusfinaliai

Liepos 6 d., Antradienis

SF1: Nugalėtojas QF2 vs Nugalėtojas QF1 (21:00, Londonas)

Liepos 7 d., Trečiadienis

SF2: nugalėtojas QF4 vs nugalėtojas QF3 (21:00, Londonas)

Poilsio dienos liepos 8, 9, 10 dienomis.

2021 metų Europos futbolo čempionato FINALAS

Liepos 11 d., Sekmadienis

Nugalėtojas SF1 vs Nugalėtojas SF2 (21:00, Londonas)

2021 Europos futbolo čempionato tiesioginės transliacijos

Tiesiogines transliacijas vykdys LNK grupė (LNK, BTV kanalai).

2021 Europos futbolo čempionato programėlė

Official UEFA EURO 2020 app

App Store:

Siųstis programėlę iš App Store

Google Play:

Siųstis programėlę iš Google Play

 

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: