Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Astrologai: prasčiausios mamos pagal Zodiako ženklą

Astrologai įvardijo 3 Zodiako ženklų moteris, mamas, kurios pateko į prasčiausių mamų sąrašą. Kokie tai Zodiako ženklai?

Prasta mama

Žuvys

Tai emocinis Zodiako ženklas, kuris niekada nieko netoleruoja. Jei vaikas pakliūva po “įkaitusia” ranka, tokia mama gali ne tik pakelti balsą, bet ir griežčiau nubausti. Žinoma, vėliau ji supras savo klaidą ir atsiprašys, tačiau tai nereiškia, kad tokia panaši situacija gali pasikartoti. Štai kodėl astrologai šiame anti-reitinge pirmenybę teikia Žuvims moterims.

Avinas

Specialistų teigimu, Avino ženklo moterys turi savo pasaulio viziją, ir tik ji teisinga. Iš tikrųjų šios mamos nepalieka savo vaikams teisės rinktis. Jie už juos viską nusprendžia: kur mokysis, su kuo dirbs, su kuo draugaus. Be to, jos taip pat nėra labai geros uošvės, todėl pasistenkite joms įtikti. Šios ponios visada kišasi į savo vaikų gyvenimą.

Vėžys

Šio Zodiako ženklo atstovai viską ima į širdį. Ir būtent dėl ​​to jie dažnai panyra į depresiją, taip formuodami neigiamą vaikų pasaulio suvokimą. Ir kaip jūs suprantate, tai ne pačiu geriausiu būdu paveiks jų ateitį. Tokioms moterims patariama išmokti valdyti save. Taigi galite auginti savo vaikus taip, kad jie būtų labiau prisitaikę prie laukiančio gyvenimo.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai