Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

Kovas šiems Zodiako ženklams atneš didelį džiaugsmą: sužinokite, ar jūs esate laimingųjų sąraše

Kovo mėnesio horoskopas daugumai Zodiako žvaigždyno atstovų žada pagerėjimą įvairiose gyvenimo srityse. Tačiau trims iš jų žvaigždės paruošė neįtikėtinas staigmenas. Jie gali patirti tai, ko net nesitikėjo. Astrologai įvardijo Zodiako ženklus, kuriems kovas bus džiugus laikotarpis.

Liūtas

Pavasario pradžioje jums lemta tapti žvaigždžių numylėtiniais. Tai leis greitai ir lengvai uždaryti senus projektus ir iš karto pradėti visiškai naujus. Jupiterio Avine dėka galite sau leisti bet kokius nuotykius – keliones, atostogas ar darbo pakeitimą. Priimdami sprendimus nepamirškite įsiklausyti į savo intuiciją.

Kovas jums bus karštas mėnuo, o daugelis kliūčių -tiesiog išnyks. Jūs galite išnaudoti šį laikotarpį savo gyvenimo pokyčiams. Nuo kovo 7 dienos labai rimtai pažvelkite į savo artimiausios ateities planus.

Svarstyklės

Nuo kovo 2 dienos tapsite švelnesni ir jautresni. Jupiteris Avine pradės stumti jus į nepriklausomybės jausmą. Ateina laikotarpis, kai reikėtų pasirūpinti savimi ir daryti tai, kas patinka ir ko pastaruoju metu teko atsisakyti. O po kovo 7-osios jūsų laukia pastebimi pokyčiai įvairiose gyvenimo srityse.

Išnaudokite šį laikotarpį, kad parodytumėte objektyvumą organizaciniuose reikaluose, ypač – savo karjeros planuose ir finansuose. Turėsite galimybę susipažinti su naujais žmonėmis, kurie dalinsis tomis pačiomis idėjomis ir su kuriais jus sieja stiprus ryšys.

Žuvys

Pavasaris prasidės pozityviai ir atneš sklandžių bei skatinančių pokyčių. Labiau pasitikėsite savo bendravimu ir jausitės, kad jais rūpinasi žmonės, kurie jums rūpi. Mėnulio pilnaties metu turėtumėte skirti laiko savo asmeniniam gyvenimui, taip pat savo sveikatai – psichinei, psichologinei ir fizinei.

Ateinantį mėnesį jūsų laukia gražūs pokyčiai. Iš pirmo žvilgsnio visi įvykiai jus baugins, bet vėliau suprasite, kad būtent to jums ir reikėjo. Žvaigždės bus jūsų pusėje, todėl nieko nebijokite.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Panašus straipsniai