Meilės horoskopas 2022 metų rugsėjo mėnesiui

Meilės horoskopas rugsėjo mėn

2022-ųjų rugsėjis – gana įtemptas laikotarpis meilės sferai. Lyčių planetose (Marse ir Veneroje) įtampa tvyros iki rugsėjo 29 d. Permainos santykių srityje įvyks rugsėjo 5 d., nes šią dieną nuo 07:05 Lietuvos laiku harmonijos, grožio ir meilės energiją simbolizuojanti Venera įžengs į Mergelės ženklą. Ko laukti rugsėjo mėnesį santykiuose ir meilėje? Apie tai šiame horoskope.

AVINAS

Gali kilti sunkumų su partneriu, tačiau daugiausia dėl padidėjusio jų agresyvumo ir per didelio jausmingumo. Atėjo laikotarpis, kurį galima pavadinti „valymu“, laikas baigti kai kurias temas, po kurių santykių srityje prasidės naujas, bet geresnis ir pozityvesnis etapas. Stenkitės kuo mažiau fiksuoti praeities neigiamas situacijas, kad išlaikytumėte sveiką psichologinę atmosferą šeimoje ir meilės sferoje.

JAUTIS

Mėnulis atneš jaudinantį, romantišką ir svaiginantį romaną, kuris sparčiai vystysis. Tačiau jei jau turite porą, pagalvokite prieš užmegzdami naujus santykius. Stenkitės daugiau laiko praleisti su šeima, jei esate vedęs. Moterys, planuojančios nėštumą, šiuo klausimu gali tikėtis visatos pagalbos. Trumpa kelionė padės sustiprinti meilės santykius.

DVYNIAI

Jūsų valdovas – Merkurijus – nuo ​​rugsėjo 10 dienos pradeda judėti atgal ir padeda atkurti brangius santykius arba užmegzti senus ryšius. Jūs turite visas galimybes pagerinti esamą situaciją ir sukurti santykius, kupinus džiaugsmo, abipusės paramos ir optimizmo. Tačiau vargu ar naujos romantiškos pažintys jums bus perspektyvios ar naudingos. Palankus metas rimtiems pokalbiams su partneriais, ieškant kompromisinių sprendimų ginčytinais klausimais.

VĖŽYS

Yra didelė rizika padaryti neteisingą pasirinkimą, padaryti nerimtą klaidą ir pridėti daug problemų, susijusių su asmeniniais santykiais. Poreikis išsiaiškinti jų perspektyvas didėja. Netikėtai jūsų kelyje gali atsirasti žmogus iš praeities, kuris pastūmės persvarstyti savo vaidmenį esamuose meilės santykiuose. Galbūt iki mėnesio pabaigos gyvenimas privers jus priimti rimtą sprendimą dėl vedybų ar romantiškų santykių.

LIŪTAS

Dažnai tenka pripažinti savo klaidas, grįžti prie, rodos, seniai uždarytų temų, net atsiprašyti partnerio. Klasė jums nėra pati maloniausia, bet dabar ji tikrai būtina! Įveikę save, nustebsite, kaip greitai jūsų asmeninis gyvenimas pasikeis į gerąją pusę, o jus nustebins susižavėjimas ir meilė, su kuriuo į jus žiūri mylimasis. Jei imsitės iniciatyvos, dauguma asmeninio gyvenimo problemų mėnesio pabaigoje išnyks be pėdsakų.

MERGELĖ

Jums palankus mėnuo, kuris paliks malonių įspūdžių. Nereikia užsidėti kaukės ir prisitaikyti prie kitų žmonių – viskas tau susidėlioja natūraliai, pagal tavo poreikius. Rugsėjo pirmoji dekada ypač palanki bendravimui su priešinga lytimi, sužadėtuvėms, vedyboms, svečių priėmimui, šeimos šventėms.

SVARSTYKLĖS

Jus traukia romantiški partneriai, tačiau sukurti darnius santykius gana sunku. Galimas staigus prisirišimas, meilė iš pirmo žvilgsnio, tačiau jūsų jausmai gali likti nelaimingi. Beveik visą mėnesį asmeninių santykių srityje viskas klostosi visai kitaip, nei įsivaizduojate. Būkite kantrūs ir nenusiminkite – mėnesio pabaigoje į jūsų gyvenimą ateis meilė, ramybė ir pasitenkinimas.

SKORPIONAS

Tampate populiarus, traukiate priešingos lyties atstovus. Nepamirškite, kad susižavėjimas naujais romantiškais partneriais ir meilės reikalais gali sugriauti šeimos ar seniai nusistovėjusius santykius. Bet ir nauja pažintis gali būti naudinga ir atverti duris, kurios anksčiau jums buvo uždarytos. Mėnesio metu asmeniniuose santykiuose iškils įvairių nestandartinių situacijų, ypač dalykiniuose santykiuose, kurie gali tapti romantiški.

ŠAULYS

Rugsėjis meilės sferoje labai kupinas įvykių. Bus ką prisiminti vėliau – meilė, aistra ir išdavystė, laimingas aplinkybių sutapimas ir dramatiškos situacijos – visa tai formuoja tam tikrą filosofinį požiūrį į gyvenimą ir padeda oriai išlaikyti išbandymus tarpasmeninių santykių srityje. Palankios tolimos kelionės, viešas kalbėjimas, dalyvavimas konferencijose – čia galima sutikti žmogų, kuris bus artimas dvasia ir pasaulėžiūra.

OŽIARAGIS

Apskritai tai palankus mėnuo šeimyniniams santykiams, poros kontaktams. Jei pasiilgote buvusio romantiško partnerio ar dabartiniuose santykiuose atšalo jausmai, aplinkybės yra jūsų pusėje – imkitės iniciatyvos, ir galėsite sugrąžinti mylimą žmogų bei įžiebti aistrą vienas kitam. Palankus metas aptarti svarbius klausimus dėl gyvenamosios vietos, šeimos pagausėjimo, gyvenimo sąlygų gerinimo.

VANDENIS

Lemtingas laikotarpis šeimai ir romantiškiems santykiams – „nėra blogio be gėrio, o gėrio be blogio“. Meilės santykiai glaudžiai susipynę su dalykiniais kontaktais ir finansiniais interesais. Buvęs partneris gali netikėtai priminti apie save, pasiūlyti bendrą projektą ar pasiūlyti susitikti ir pabandyti pradėti iš naujo. Neieškokite logikos tame, kas vyksta – pasitikėkite Visata – ir iki mėnesio pabaigos būsite patenkinti rugsėjo mėnesio rezultatais.

ŽUVYS

Išminties įgijimo laikotarpis, gilus supratimas apie anksčiau atliktus veiksmus kitų žmonių atžvilgiu. Svarbu apsišarvuoti kantrybe ir susitaikyti su kai kuriomis aplinkybėmis, galbūt susitaikyti su partnerio sąlygomis, jei norite išsaugoti seniai susiklosčiusius santykius. Mėnesio pabaigoje situacija asmeniniuose ir šeimos santykiuose pasikeis į gerąją pusę, tačiau norėdami išlikti santykiuose iki tol, apsvarstykite kiekvieną savo žodį ir veiksmą bendraujant su mylimu žmogumi.


Taip pat skaitykite:

Exit mobile version