Rudens lygiadienis 2021

Rudens lygiadienis 2021

2021 m. rudens lygiadienio diena vyks rugsėjo 22 d. 22:20 val. Šiam laikui nuo seno priskiriama ypatinga energija ir jis vadinamas “stiprybės diena”. Šių metų data išties ypatinga, nes skaičius ir laikas susideda iš septynių dvejetų.

Ką draudžiama daryti rudens lygiadienio dieną?

Rugsėjo 22 d. nieko naujo nepradėkite – tik planuokite, apibendrinkite, darykite išvadas, galvokite apie būsimus veiksmus.

Venkite kivirčų, konfliktų ir ginčų, kitaip atbaidysite sėkmę ir klestėjimą. Nebūkite pavydūs, nekalbėkite, nesmerkite žmonių.

Bet koks neigiamas nusiteikimas lygiadienio dieną sunaikins teigiamą energiją ir gali sukelti vėlesnių problemų.

Tokią dieną negalite atsisakyti svečių, kurie prašo apsilankyti ar netikėtai atsirasti ant slenksčio. Priešingai, paruoškite valgį, susėskite prie stalo ir puikiai praleiskite laiką.

Rugsėjo 22 d. skolintis ir skolinti pinigų negalima.

Manoma, kad prieš lygiadienį būtinai turėtumėte užbaigti seniai užsitęsusius reikalus, kad jie dar labiau neužsitęstų. Tai gali būti remontas, projektas, tyrimas ir pan.

Be to, reikėtų išvalyti namų erdvę, išvalyti ją nuo šiukšlių. Pagaliau atsikratykite blogo įpročio ir išvalykite galvą nuo sunkių destruktyvių minčių (baimių, pavydo, pavydo).

Išpildykite seniai duotą pažadą – nuveskite vaiką į vandens parką, suremontuokite spintos duris, kurių seniai prašėte žmonos, padėkite tėvams atlikti remontą.

Planuokite rudenį ir žiemą, išsikeldami realius tikslus, kuriuos iš tikrųjų galite pasiekti.

Data

2021-09-22
Pasibaigęs!

Laikas

Visą dieną
Kategorijos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button