Atsakymai į klausimą "Kaip...?"Internetas / WEB

Kaip atkurti Facebook (FB) anketą?

Verta žinoti!

Ankščiau rašėme, Kaip ištrinti facebook paskyrą? O šiame straipsnyje / patarime aptarsime, kaip susigrąžinti arba atkurti Facebook anketą / paskyrą.

Taigi, kaip atkurti Facebook anketą, jeigu pamiršote slaptažodį?

  1. Prisijunkite iš kito kompiuterio prie svetainės Facebook.com ir spauskite „forgot your password“. Atsiradusiame lange reikia suvesti savo elektroninio pašto adresą, „Facebook“ paskyros pavadinimą arba savo telefono numerį, jei šie duomenys buvo nurodyti kuriant paskyrą. Jums bus išsiųstas el. laiškas su instrukcijomis.
  2. Pakeiskite ankstesnį savo „Facebook“ slaptažodį. Tai daroma prisijungus prie savo el. pašto (taip pat iš kito kompiuterio) ir vykdant el. laiške, kurį atsiuntė „Facebook“, nurodymus.

Kaip atkurti / susigrąžinti Facebook anketą / paskyrą, jeigu ji ištrinta?

Laimei, „Facebook“ supranta, kaip žmones gali keisti nuotaika ir pridaryti su savo anketa nesąmonių. Facebook saugo visus ištrintus paskyros duomenis ribotą laiką, tam atvejui jei persigalvotumėte. Duomenys saugomi 30 kalendorinių dienų.

1 žingsnis: eikite įwww.facebook.com

2 žingsnis: įveskite savo prisijungimus.

3 žingsnis: Norėdami prisijungti prie „Facebook“ paskyros, spauskite mygtuką Prisijungti. Atminkite, kad procesas turėtų būti atliktas per 30 dienų imtinai nuo paskyros ištrynimo dienos.

4 žingsnis: Kai tik bus patvirtintas jūsų ID ir slaptažodis, gausite žemiau pateiktą raginimą ir dvi parinktis: Patvirtinti ištrynimą arba Atšaukti trynimą, spustelėkite parinktį Atšaukti trynimą.

5 žingsnis: Tai lengva ir paprasta atkurti ištrintą „Facebook“ paskyrą vos per kelias minutes! Visi jūsų „Facebook“ įrašai, nuotraukos, vaizdo įrašai bus tokie pat, kaip palikote prieš ištrindami anketą.

 

 

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

3 komentarai (-ų)

  1. kaip atkurti facebook.com anketą neteisingai paspaudžiau nuorodą ir anketa uzsirakino. vedziau atsiusta koda bet kazkodel, man jis nesivede ir vis prase vesti. o dabar rodo kad anketa uzrakinta. o man mano pasyra labai reikalinga kuo skubiau.
    dar bandziau nauja susikurti paskyra, bet neleidzia, nes duomenys tie patys. prasau padeti kuo greiciau.

    1. Sveiki,
      Jums pagalbos reikėtų kreiptis tiesiogiai į Facebook. Mūsų puslapyje informacija pateikiama bendro pobūdžio ir niekaip nėra susijusi tiesiogiai su Facebook.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: