Atsakymai į klausimą "Kaip...?"Internetas / WEB

Kaip parsisiųsti muziką arba video iš „YouTube“?

Norite atsisiųsti iš „YouTube“ mėgstamas dainas į kompiuterį ar išmanųjį telefoną? Čia rasite visus atsakymus kaip tai padaryti.

Jei jums patinka klausytis muzikos „YouTube“, tam tikri įrankiai gali padėti klausytis mėgstamos muzikos neprisijungus prie interneto. Tam tikros svetainės, programinė įranga ir naršyklės plėtiniai gali pašalinti bet kurio „YouTube“ vaizdo įrašą ir tuo pačiu metu konvertuoti garsą į MP3 failą, kurį tada galima išsaugoti jūsų kompiuteryje ar mobiliajame įrenginyje.

Įspėjimas dėl autorių teisių

Vis dėlto prieš skaitydami toliau, aptarkime vieną svarbų klausimą. Ar tai nepažeidžia autorių teisių ir muzikos ar video atsisiuntimas yra legalus? Tai priklauso nuo vaizdo įrašo. Jūs tikrai galite konvertuoti ir atsisiųsti savo asmeninius „YouTube“ vaizdo įrašus. Taip pat galite atsisiųsti įrašus kurie yra priskirti prie kategorijos – „Viešieji įrašai“ ir be autorių teisių saugomus vaizdo įrašus. Tiesiog ieškokite „YouTube“ platformoje „Viešų įrašų“ kurie nepažeidžia autorių teisių. Atminkite, kad jūs negalite siųstis iš „YouTube“ vaizdo įrašų, kurie yra saugomi autorių teisių.

Įspėjimas iš Google: „Pagal mūsų paslaugų teikimo sąlygas  draudžiama atsisiųsti ar kopijuoti vaizdo įrašus iš  „YouTube“ platformos be aiškaus autorių teisių savininko sutikimo.“

Kaip parsisiųsti muziką arba video iš „Youtube“?

„YouTube“ į MP3

youtube i MP3 atsisiuntimas

Greita ir patogi „YouTube to MP3“ svetainė, kurioje galite konvertuoti vaizdo įrašą į MP3. Tiesiog įklijuokite „YouTube“ nuorodą ir spustelėkite mygtuką „Convert“. Kitame langelyje spustelėkite išskleidžiamąjį meniu ir pasirinkite į kokį formatą norite konvertuoti, pvz., MP3 ar M4A.

MP3Skull

youtube i MP3 atsisiuntimas 2

Nukopijuokite ir įklijuokite „YouTube“ vaizdo įrašo URL į tam skirtą lauką ir spustelėkite mygtuką „Convert“. Konvertuojama gana greitai, tačiau konvertavimo laikas gali skirtis, jeigu vaizdo įrašas yra ilgesnės trukmės. Svetainėje galima konvertuoti net dviejų valandų trukmės vaizdo įrašus.

4K vaizdo įrašų atsisiuntimas

4k vaizdo irasu atsisiuntimas

Tai video konvertavimo programa, kuri vaizdo įrašą pašalina, o muziką tiesiog garsą palieka. Šią programą galite galite atsiųsti ir naudoti „Windows“ arba „Mac“ operacinėse sistemose. Pagrindinė „4K Video Downloader“ versija yra nemokama. Bet, jei norite iškirpti skelbimus, atsisiųsti „YouTube“ grojaraščius ir ateityje gauti programinės įrangos atnaujinimus, aukščiausios klasės versija kainuoja 15 USD.

Muzikos failams galite rinktis MP3, M4A ir OGG formatus ir pasirinkti originalios kokybės, aukštos kokybės, vidutinės kokybės arba žemos kokybės.

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Mindaugas Bružas

KAIPKADA.LT naujienų, straipsnių, patarimų autorius.

Turite klausimų ar pastabų? Susisiekite:
el. p. redakcija@kaipkada.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: