Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas

6 priežastys, kodėl spygliuočiai gali pageltonuoti

Jei pastebėjote, kad pasodinti spygliuočiai pradėjo geltonuoti, pirmiausia turėtumėte nustatyti šio reiškinio priežastį. Tai leis laiku imtis reikiamų priemonių augalams išsaugoti.

Pageltę spygliuočiai

Pagrindinės priežastys, kodėl spygliuočiai geltonuoja

  1. Dažniausiai tarp veiksnių, sukeliančių spyglių pageltimą, trūksta drėgmės. Nepamirškite laistyti sodinukus visą sezoną.
  2. Spygliuočių pageltimą gali lemti ir vėlyvas sodinimas. Geriausias laikas sodinti yra pavasaris arba rugpjūčio pabaiga – rugsėjo pradžia.
  3. Saulės spinduliai gali pažeisti ir antžeminę dalį. Dažniausiai saulės nudegimas pastebimas žiemą dėl to, kad šviesa atsispindi nuo sniego ir „sudegina“ spyglius, todėl būtinai turėtumėte pasirūpinti pastogėmis.
  4. Kenkėjai taip pat gali pabloginti augalo būklę. Spyglių ir medžių kamienų pageltimas gali būti susijęs su eglės amarais.
  5. Jei atėjus pavasariui susidūrėte su spygliuočių pageltimu, šis reiškinys gali būti laikinas ir laikui bėgant spygliai atsigaus.
  6. Trąšų trūkumas kenkia spygliuočiams. Kalbant apie spyglius, magnis čia vaidina didelį vaidmenį, todėl iki vasaros pabaigos augalus reikėtų tręšti kompleksinėmis magnio ir kitų elementų turinčiomis trąšomis.

Įvertink šį straipsnį

Suteikiame jums galimybę įvertinti mūsų turinį. Spustelėkite ant žvaigždės, kad įvertintumėte!

Vidutinis reitingas 0 / 5. Balsų skaičius: 0

Kol kas nėra balsų! Būkite pirmas, įvertinęs šį įrašą.

Skaitykite panašius straipsnius

Kitas straipsnis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *