Sportas / Sveikata

Kraujospūdžio sutrikimus šalinti galima ne tik vaistais

Kraujospūdžio sutrikimai – per didelis arba per mažas kraujospūdis yra labai pavojingi: gali ne juokais pabloginti savijautą, o kartais – net tapti ir mirties priežastimi. Ypač didelė dalis žmonių skundžiasi normas viršijančiu kraujospūdžiu. Įvykus padidėjimui, savijauta suprastėja, žmogus nebegali užsiimti įprasta veikla. Paprastai kraujospūdžio sutrikimai yra normalizuojami vaistais, tačiau dar geresnė žinia ta, kad gali būti pasitelkiamos ir kitos priemonės. Kokios?

Kraujospudzio matuoklis

Svorio metimas

Padidėjusiu kraujospūdžiu kaip taisyklė neretai skundžiasi antsvorio turintys arba nutukę žmonės. Taigi, nieko keista, kad atsikračius nereikalingų kilogramų bei pasiekus rekomenduotiną kmi, normalizuojasi ir kraujospūdis. Tad, jei ne tik skundžiatės pernelyg dideliu kraujospūdžiu, bet ir turite antsvorio ar jums buvo diagnozuotas 3 ar 4 laipsnio nutukimas, pats metas kuo skubiau imtis sprendimų. Juo labiau, kad prarasti kilogramai ne tik taps teigiamų kraujospūdžio pokyčių priežastimi, bet ir padės sumažinti kitų ligų, pavyzdžiui, cukrinio diabeto bei kai kurių rūšių vėžio tikimybę.

Ilgi ir neskubūs pasivaikščiojimai

Turintiems problemų dėl padidėjusio kraujospūdžio, į savo dienotvarkę reikėtų įtraukti ne tik svorį padėsiančius mažinti sprendimus, bet ir ilgus, tačiau neskubius pasivaikščiojimus. Žinoma, ši veikla taip pat padės jums dailinti kūno linijas, tačiau ne ką mažiau svarbūs yra ir kiti aspektai: šios veiklos metu aktyvinama kraujotaka bei stabilizuojamas kvėpavimas. Taigi, tai ypač teigiamai veikia širdies bei kraujagyslių veiklą.

Tad, jei jūsų kraujospūdis yra didesnis nei turėtų būti, būtina kuo greičiau atsikratyti nebereikalingų kilogramų, o taip pat – į dienotvarkę įtraukti ir ilgus, tačiau neskubrius pasivaikščiojimus. O taip pat – nepamirškite įsigyti ir aukštos kokybės prietaisų, kuriais vos tik prireikus, galėsite tiksliai nustatyti kraujospūdį. Daugiau apie juos sužinosite užsukę į Biomed


Taip pat skaitykite:

Jei radote klaidą, praneškite mums apie tai pažymėdami tekstą ir paspausdami Ctrl+Enter.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Back to top button

Pranešimas apie klaidą

Šis tekstas bus išsiųstas mūsų redaktoriams: