5 vietos bute, kur negalima pastatyti “WiFi” maršrutizatoriaus: bus sudėtinga naudotis internetu


Kur nerekomenduojama pastatyti maršrutizatoriaus

Daugelis žmonių galvoja, kad “WiFi” maršrutizatorių galima pastatyti bet kur namuose. Tačiau tai klaidinga. Nes signalo stiprumas priklauso nuo to, kur yra įrenginys.

Kai kuriais atvejais problemų nekyla. Kitais atvejais ryšys tampa nestabilus, todėl tampa sudėtinga naudotis internetu.

Iš karto verta pabrėžti, kad ideali vieta maršrutizatoriui yra koks nors aukštas taškas koridoriuje (pavyzdžiui, spinta). Įrenginį taip pat galima pastatyti kambaryje, kuriame žmogus dažniausiai naršo internete.

Yra vietų, kur “WiFi” maršrutizatoriaus geriau nestatyti, nes dėl kliūčių kils problemų su signalu.

ANT GRINDŲ

Galioja paprasta taisyklė: “Kuo aukščiau yra maršrutizatorius, tuo geriau bus perduodamas signalas.” Todėl įrenginį statyti ant grindų yra visiškai neteisinga.

BALDŲ VIDUJE

Kai kurie žmonės deda maršrutizatorių į uždarus baldus, kad prietaisas netrukdytų. Tačiau tai grubi klaida, dėl kurios atsiranda trukdžių: tampa labai sunku naudotis internetu.

NIŠA TARP SIENŲ

Nedėkite maršrutizatoriaus į nišą. Be to, nedėkite įrenginio tarp kelių didelių baldų arba tarp baldų ir sienų. Jei nepaisysite rekomendacijos, signalas bus akivaizdžiai nestabilus.

ŠALIA KITŲ BUITINIŲ PRIETAISŲ

Niekada nestatykite maršrutizatoriaus šalia tokių prietaisų, kaip mikrobangų krosnelė, stacionarus kompiuteris ar televizorius. Maršrutizatorius turėtų būti bent vieno metro atstumu nuo šių prietaisų, kitaip jie trikdys signalą.

ŠALIA METALINIŲ AR KERAMINIŲ DAIKTŲ

Metalas ir keramika yra medžiagos, sugeriančios “WiFi” signalus. Maršrutizatoriaus įrengimas šalia šių prietaisų yra dažniausia prasto interneto veikimo priežastis.

Išeiti iš AMP versijos